Siyaset

Demirtaş’tan Gençlere Ücretsiz E-Derhane Müjdesi

İYİ Parti İlkadım Belediye Bakan Adayı Necattin Demirtaş esnaf  ve hemşehri dernekleri ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Gülsan Sanayi Sitesi ve 56’lar esnafını ve çalışanlarını ziyaret eden Demirtaş, görmüş olduğu yoğun ilgi ve destekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

ÜRETİCİLERİMİZ BAŞ TACIDIR

Zor şartlar altında ekmeğini kazanan işçilerle dertleşen Demirtaş, “Emek veren, üreten kardeşlerimiz başımızın tacıdır. Kendlerine bu vesile ile hayırlı bol kazançlar dileğimizi de iletme fırsatı bulduk” diye konuştu.

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Hemşehri derneklerinin önemini her fırsatta dile getiren Demirtaş, daha sonra Kavak Çalbaşı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yöneticileri ve üyeleriyle bir araya geldi. Projeleri konusunda bilgi veren Demirtaş “İlkadım’da her yörenin kültürünün yaşatıldığı, birlik ve beraberliğin örnek olduğu çalışmalar hayata geçireceğiz. Bunu birlikte başaracağız” şeklinde konuştu.

GENÇLERİMİZ GELECEĞİMİZ

Demirtaş, Tepecik Mahalesi ve Karasamsun Yakamoz sitesinde ise  yoğun sevgi gösterileri ile karşılandı. Makamların gelip geçici olduğunu, önemli olanın gönül birlikteliği olduğunu ifade eden Demirtaş, “Her zaman ifade ettiğim gibi önceliğimiz gençlerimiz. Gençler bizim geleceğimiz, geleceğimize sahip çıkacağız. Gençler için çok önemli projelerimiz olacak. Gençlerimiz için hazırladığımız İlkadım Gençlik ve Spor Merkezi projesinin müjdesini sizlere vermek istiyorum.  Bu merkez şehrin ulaşılabilirliği kolay bir lokasyonunda olacak ve bu sayede herkesin spor yapmaya imkan bulacağı bir alan haline gelecek. Bizler göreve gediğimizde her kesimin mutlu, gelecekten umutlu bir İlkadım hayalimizi hayata geçirceğiz. Ben bu ülkenin gençlerine çok güveniyorum. Gençlerimizin tek ihtiyacı olan zamanlarını verimli kullanabilecekleri, her anlamda donanıma sahip olabilecekleri alanlar” ifadelerini kullandı.

ÜCRETSİZ E- DERSHANE KURACAĞIM

Gençlerin başkanı değil Necattin abisi olacağını söyleyen Demirtaş, “Yapacağımız projelerle gençlerimizin hayat yolundaki engellerini ortadan kaldıracağız. Ücretsiz e- dershane kuracak ve ücretsiz eğitim haklarını teslim ederek, İlkadım’da eğitim kalitesinin artmasına katkıda bulunacağız” dedi.

Demirtaş, mahalle gezilerinde gençlerin kendisine ilettiği güven ve sevgiden çok heyecanlandığını da belirterek, “Bu güven ve sevgiyi boşa çıkarmayacak, onların Necattin Başkanları değil Necattin Abileri olacağım” vurgusu yaptı.

 

Başa dön tuşu