Magazin

Destan neden yok? Destan yeni bölüm ne zaman?

ATV Yayın Akışı incelediğimiz zaman Destan dizisinin bu akşam olmadığını gördük. Peki, Destan neden yok? Destan yeni bölüm ne zaman? 

Bildiğiniz gibi yılbaşı haftasında pek çok dizi reklam anlaşmaları ve tatil sebebiyle yeni bölüm yayınlamamıştı. Peki, bu akşam Destan neden yok? Destan yeni bölüm ne zaman? Her salı hayranlarının karşısına çıkan Destan dizisinin bu hafta ekranlarda olup olmayacağı araştırılmaya başlandı.  

Destan Neden yok? 

ATV 11 Ocak 2022 yayın akışı incelendiğinde Destan bu akşam yayınlanmayacak. Dizinin yayınlandığı normal saatte Destan özel bölüm yayınlanacak. Yılbaşı haftası olması sebebiyle pek çok dizi ekranlarda yayınlanmamıştı. Artış gösteren korona vakaları sebebiyle Destan dizisi bu hafta yayınlanmayacak.  

destan

Destan Yeni Bölüm ne zaman? 

Destan Yeni Bölüm haftaya salı günü yani 18 Ocak 2022 Salı günü saat 20.00 da ATV ekranlarında yayınlanacak. Yayınlandığı gün proje kaldığı yerden takipçileriyle buluşmaya devam edecek.  

Destan 6. Bölüm Özeti

Destan 6. Bölüm Özeti diziyi izlemeyen kişiler tarafından araştırılmaya başlandı. Destan son bölüm de Gök Saray, çift başlı kurtun gerçekt kim olduğunu araştırmaya başladı. Yaman’dan destek alarak tünel kazmayı başaran Batuga, Akkız’a özgürlüğünü hediye eder. Yaman ile Sırma sonunda buluşur. Batuga da Akkız’ın kimliğinin ortaya çıkmasına engel olmak için uğraş gösterir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Getir, n11 ortaklığına Rekabet Kurumu onay verdi

Başa dön tuşu