Dizi / Film

Disney Plus’ın İlk Yerli Dizisi Kaçış’ta Konuk Oyuncu Sürprizi!

Kaçış dizisi, 14 Haziran'da Disney Plus'ta başlıyor. Diziye sürpriz bir isim konuk olarak katıldı!

Başrollerini Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu’nun üstlendiği Kaçış dizisi, 14 Haziran’da Disney Plus’ta başlıyor. Disney Plus’ın ilk Türk dizisi olan Kaçış’ın ilk tanıtımları yayınlandı. Sürükleyici ve heyecanlı senaryosu ile şimdiden dikkat çeken dizide hangi oyuncuların yer aldığı da büyük bir merak konusu. İzleyici ile buluşmak için gün sayan Kaçış dizisine son dönemin en ünlü oyuncularından biri de konuk olarak katılacak. İşte, yeni diziyle ilgili heyecanlandıran gelişmeler…

KAÇIŞ DİZİSİ BAŞLIYOR

Amerikan dijital yayın platformu Disney Plus, Türkiye’deki yayın hayatına 14 Haziran Salı günü start veriyor. Platformun ilk Türk dizisi olan Kaçış da aynı gün yayınlanacak. Engin Akyürek fanları tarafından heyecanla beklenen dizinin fragmanları büyük ses getirdi.

Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu’nun savaş muhabiri olarak rol aldığı Kaçış’ta, sınır ötesine gizlice geçen teröristlerin, Ezidi köyündekileri esir alması ve yaşanan mücadele anlatılacak. Dizide Engin Akyürek, İrem Helvacıoğlu, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen gibi isimler yer alıyor.

KONUK OYUNCU SÜRPRİZİ

Disney Plus, Türk izleyicilere güzel bir sürpriz yaptı ve Kaçış dizisine konuk oyuncu olarak katılan o ismi dünkü ön gösterimde açıkladı. TRT1’in reyting rekortmeni dizisi Teşkilat’ta rol alan Deniz Baysal’dan bahsediyoruz. Başarılı ve güzel oyuncu Deniz Baysal, Kaçış adlı Disney Plus dizisinde rol aldı.

kacis konuk 1

Baysal, Teşkilat dizisinde de MİT ajanını canlandırıyor. Kaçış’ın da konusu Teşkilat ile benzer. Bu nedenle dizinin takipçileri Deniz Baysal’ın adını duyunca daha da meraklandı. İşte, Kaçış dizisinin fragmanı!

Başa dön tuşu