Magazin

Elon Musk’tan İkiz Çocuk İddiaları Sonrası Manidar Paylaşımlar Geldi

Elon Musk'ın, şirketinde yönetici konumda olan birisinden ikiz çocuğu olduğu iddia edilmişti. Musk'ın iddialar sonrası yaptığı paylaşımlar oldukça dikkat çekici.

Tesla, Space X, Neurlink şirketlerinin CEO’su Elon Musk şu sıralar oldukça farklı bir konu ile gündeme geliyor. Elon Musk’ın şirketlerinden birisi olan Neurolink’te üst düzey yöneticilik yapan bir kadın ile gizli bir ilişkisi olduğu ve bu ilişkiden ikiz çocukları olduğu iddia ediliyordu. Bu iddialar sonrası Elon Musk’ın sosyal medya platformu Twitter üzerinden attığı tweetler ise oldukça çarpıcı.

”Doğum Oranının Azalması Uygarlığın Karşılaştığı En Büyük Tehlike”

Musk’ın gizli ilişkisinden ikiz çocukları olduğuna dair iddialar sonra Elon Musk Twitter hesabı üzerinden ”Nüfusun az olması krizine karşı yardım etmek için elimden geleni yapıyorum. Azalan doğum oranı uygarlığın bugüne kadar karşılaştığı en büyük tehlikedir” açıklamasında bulundu. Atılan tweet kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Musk tweette kendine yöneltilen soruları da cevapladı.

”Maliyet Nedeniyle Çok Çocuk Yapılmaması Gerektiğini Söyleyenlere Cevabınız Nedir?”

Elon Musk’a Twitter’daki bir kullanıcı tarafından gelen ”Maliyet nedeniyle çok çocuk yapılmaması gerektiğini söyleyenlere ne cevap verirsiniz?” sorusu üzerine ”Çocuklar buna değer. Şirketlerimde çocuk bakımı yardımlarını önemli ölçüde arttırmayı planlıyorum. Umarım diğer şirketler de aynı şeyi yapar. Ayrıca Musk Vakfı doğrudan ailelere bağış yapmayı planlıyor. Umarım detaylar önümüzdeki ay açıklanır.” yanıtını verdi.

Başa dön tuşu