Güncel

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Son Dakika Haberi! EYT’de 5 Formül Geliyor

Türkiye’de binlerce vatandaşın emekli olmasını engelleyen düzenleme sorması emeklilikte yaşa takılanlar için yeni bir düzenleme yapılması istendi. Yıllardan beri büyük bir beklentiye dönüşen bu durum ile ilgili yeni bir açıklama Ak Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu‘undan geldi.

Emeklilikte yaşa takılanlar son dakika haberi ile büyük bir umut elde ederken, 5 farklı programın uygulanacağı ve böylece vatandaşları kısa süre içerisinde emekli olma hakkı elde edebileceği ifade edildi.

İşte Emeklilikte Yaşa Takılanlar Son Dakika Gelişmesi

Ak Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu yaptığı açıklamasında “Üçüncü sırada 3600 ek gösterge ile ilgili çalışma grupları oluşturularak ilgili paydaşlarla bir araya gelindi. Bu olay neticelendirildikten sonra bütün çalışanlarımızla ilgili bu ek göstergeye ilişkin söz verdiğimiz kadrolar ve bununla beraber bütün sözleşmeli personelin kadroya geçirilmesi karara bağlandıktan sonra EYT meselesi masaya yatırılacak. Bu meseleye dair kamuoyuna ne yapacağımızı net bir şekilde ifade edeceğimizi paylaşmış olduk.” dedi.

Vekil Akbaşoğlu geçtiğimiz akşam katıldığı programda, gündeme dair önemli açıklamalarda bulunmuştu.

Başa dön tuşu