GüncelSiyaset

Erken seçim mi geliyor? Erken Seçim için tarih verildi!

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu tarafından erken seçim ile ilgili tarih verildi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanına yönelik başlatılan soruşturmayla ilgili de bir açıklama yapan Kemal Kılıçdaroğlu aynı zamanda erken seçim ile ilgili de tarih verdi.  

Bir televizyon programına konuk olarak Fatih Altaylı’nın sorularına cevap veren CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu gündemle ilgili önemli açıklamalar yaptı.  

Kılıçdaroğlu: Ne oldu bu yolsuzluk dosyaları 

36

Bir televizyon programında Fatih Altaylı’nın sorularını cevaplayan Kemal Kılıçdaroğlu tarafından gündemle ilgili açıklama yapıldı. Kemal Kılıçdaroğlu tarafından yapılan açıklamada

İBB’ye yönelik bir suçlama yapıldı. Suçlamanın gerekçesi de havada kaldı. Teröristleri alıp istihdam ediyorlar felan. İyi de soruşturma açacaksanız eğer iyi hal kağıdı verenlere yapacaksınız. İBB’nin Milli İstihbarat Teşkilatı mı var? Yok böyle bir şey yapılan tamamen kumpas. İşin açığı şu. İstanbul’u almamızı kabullenemiyorlar. Yani İstanbul’un rantını nasıl oluyor da ben yemiyorum, yandaşlarım yemiyor diye sorguluyorlar. Ne oldu bu yolsuzluk dosyaları? Üstü kapatıldı. Dosya onların elinde. Ne kadar yolsuzluk yaptıklarını biliyoruz. Rakamları sizlerle de paylaştık.  denildi.

Erken seçim gelebilir! 

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, erken seçim ile de ilgili açıklama yaparak 2022 yılının Eylül ayında erken seçim gelmesini bekliyorum. Ekonomiyi daha fazla götüremezler dedi.  

Başa dön tuşu