Dizi / Film

Erşan Kuneri’nin 2.Sezonu 2024’te Yayınlacak

İlk sezonu geçtiğimiz aylarda yayınlanan komedi dizisi Erşan Kuneri'nin 2.sezonunun 2024'te yayınlanacağı açıklandı.

Mayıs Ayı’nda Netflix’te yayınlanan 8 bölümlük komedi dizisi olan Erşan Kuneri kısa sürede büyük ilgi çekti. Erotik film yapımcısı Erşan Kuneri’nin hapisten çıktıktan sonraki sürecini anlatan dizinin oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz, Ezgi Mola, Can Yılmaz, Zafer Algöz, Nilperi Şahinkaya, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar ve Bülent Şakrak yer alıyor.

Netflix 2. Sezonun Geleceğini Açıklamıştı

Netflix geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptıpı açıklama ”Kuneri Film ailesi ile yeniden bir araya gelmekten mutluluk duyarım. Erşan Kuneri 2. sezon geliyor.” ifadeleriyle dizinin 2.sezonu için hazırlıkların yapıldığını belirtmişti. Bunun üzerine çekimlerin yakın zamanda başlayacağı ve izleyiciyle de önümüzdeki süreçte buluşacağı düşünülüyordu. Konuyla alakalı açıklama Can Yılmaz ve Zafer Algöz’den açıklama geldi.

Erşan Kuneri’nin 2. Sezonu 2024’te

Netflix’in Erşan Kuneri’nin 2. sezonunun yayınlanacağını açıklaması üzerine yayın tarihi merak konusu oldu. Can Yılmaz ve Zafer Algöz her hafta düzenli içerik hazırladıkları Burda Olan Burda Kalır Youtube kanalının son yayınlanan bayram bölümünde konuya açıklık getirildi. Zafer Algöz dizinin çekimlerinin henüz başlamadığını söylerken, Can Yılmaz da Erşan Kuneri’nin 2. sezonundan önce başka bir film projesi olduğunu sonrasında 2024 yılında Erşan Kuneri’nin 2. sezonunun yayınlanmasının planlandığını belirtti.

Başa dön tuşu