Magazin

Esra Erol’da Fatma’nın Bebeğine Ne Oldu? Ahmet Neden Hapse Girdi?

Esra Erol’da uzun bir süre işlenen konulardan birisi olan Fatma olayı ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 18 Mart Esra Erol’da programının yeni bölümünde son dakika gelişmesi olarak aktarılan Fatma olayında, acı olayları Esra Erol’da Fatma’nın annesi Melahat Hanım anlattı

Esra Erol’da Fatma’nın Bebeğine Ne Oldu?

Canlı yayında kızının başına gelenleri gözyaşları içerisinde anlatan Melahat Hanım, 11 Mart tarihinde Fatma’nın Ahmet Kaymaz’dan gördüğü şiddet nedeniyle hastanelik olduğu ve bu olay nedeniyle de bebeğini kaybettiğini öne sürdü.

Bebeğin doğumuna 1-2 ay kala yaşanan bu olay nedeniyle bebeğini kaybeden Fatma’nın sağlık durumunun iyi olduğu aktarıldı. Melahat Hanım olayları anlatırken bir gün kendisine telefon geldiğini ve kızının yoğun bakımda olduğunu öğrendiğini ifade etti. Melahat Hanım ayrıca kızının tutulduğunu ve Ahmet’in abisinin kendisini tehdit ettiğini de öne sürdü.

Programda Fatma’nın önceki dönemlerinden görüntüler de ekrana getirildi. Görüntülerde Fatma’nın aç olduğu ve bu nedenle karnını doyurmak için dükkan dükkan gezerek yemek istediği iddia edildi.

Esra Erol'da Fatma
Esra Erol’da Fatma’nın Bebeğine Ne Oldu? Ahmet Neden Hapse Girdi?

Ahmet Neden Hapse Girdi?

11 yıl hırsızlık suçundan cezası bulunan Ahmet Kaymaz’ın şiddet olayları nedeniyle gözaltına alındığı ve mahkemeye çıkarılacağı öğrenildi.

Ahmet Kaymaz ile Fatma, programdaki tüm seyircilerin, annesinin ve Esra Erol’un ısrarlarına rağmen yeniden Ahmet’e kaçmıştı. İkili daha sonrasında canlı programda yaptıkları açıklamalar ile programın sahte olduğun öne sürmüştü.

Başa dön tuşu