Magazin

Esra Erol’da Ramazan Ceylan Konusu Ne Oldu? Ceylan Adana’ya Döndü Mü?

Esra Erol tarafından sunulan ATV’nin sevilen programı Esra Erol’da programına geçtiğimiz günlerde Ramazan ve Ceylan başvurmuştu. 3 aylık hamile olan Ceylan’ın küçük yaşta kaçması, Ramazan ile zorlu bir hayat yaşamaya başlaması ATV’de canlı olarak ekranlara getirilmişti.

Çiftin talebi barışmak olsa da programda yaşanan gelişmeler üzerine abisine teslim edilen Ceylan, daha sonrasında yeniden kaçmış ve Ramazan ile birlikte Aydın’a gitmişti.

 Ramazan Ceylan Konusu
Ramazan Ceylan Konusu ne oldu?

Esra Erol’da Ramazan Ceylan Konusu Ne Oldu?

Geçtiğimiz gün yayınlanan programda ise Adana’ya Ramazan’ın babasının yanına dönmeleri için çağrılar yapıldı. Çift bu çağrıları kabul etti. Ceylan programa telefon ile bağlanarak programda sunucu olarak yer alan Caner’e arabulucu olmasını ve Adana’da kendisine yardım etmesini istedi. Esra Erol ve Caner’in bu teklifi kabul etmesi ile Ramazan ve Ceylan Adana’ya dönüş yoluna çıktı.

Ceylan Adana’ya Döndü Mü?

Resmi nikah yapılmasını isteyen Ceylan evlenmek istediği Ramazan’ın babası Ramazan’ın eve dön çağrıları ile birlikte Adana’ya gitti. Ancak konuşmalar sırasında babasının söylediği sözlere sinirlenen Ceylan’ın bu anları canlı olarak ekranlara getirildi.

Ramazan Bey “Onlara ev kurdum, orada yaşasınlar. Ancak beni rezil ettiler, benim evime giremezler” dedi. Ceylan ise “Bundan sonra bu evde kalacaksınız değil mi? Bir yere gitmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna “Kendimizi toparlayana kadar buradayız” dedi. Bunun üzerine Ramazan Bey, “Her zaman buradasınız, beni dinleyeceksiniz. Başka yere gitmek yok” ifadelerini kullandı.

İŞTE CANLI YAYINDA YAŞANAN O ANLAR – TIKLA İZLE

Buraya kadar hiçbir sorun yaşanmazken tansiyon daha sonrasında yükseldi. Müstakbel kayınpederi Ramazan Bey’in “Bu kaçıncı eşin?” sorusu üzerine Ceylan canlı yayında sinir krizi geçirdi. Kayınpederine saldırmaya başlayan Ceylan’ın bu anları kısa süre ekranlara getirildikten sonra yayından alındı.

Esra Erol’da Ramazan Ceylan konusu bugün de işlenmeye devam edecek.

Başa dön tuşu