Kripto Paralar

Fan Token Rekabetinde Hangi Takım Önde? Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor

Süper Lig sezon sonuna yavaş yavaş yaklaşılırken, takımların hangi sırada ligi kapatacağı belli olmaya başladı. Süper Lig’i kazanmasına kesin gözüyle bakılan Trabzonspor en yakın rakiplerine dahi puan farkı yapmış durumda. İkincilik için ise ligde Fenerbahçe ile Konyaspor arasında bir rekabet var. 8. sırada yer alan Beşiktaş ve 15. sırada yer alan Galatasaray ise tarihinin en kötü sezonlarından birisini yaşıyor. Kulüplerin göstermiş olduğu performans, hisse senetleri ve kripto para sektöründe de doğrudan belirleyici olabiliyor.

İşte Fan Token Fiyatları

Yapılan son değerlendirmelere sonrası Trabzonspor fan tokeni 92 liralık piyasa değeri ile en çok yükseliş yaşayanlar arasında yer alıyor. 14 futbol kulübünün yer aldığı fan tokenlerde Trabzonspor’un liderliği dikkat çekiyor. Bununla birlikte 181 milyon lira piyasa değerine ulaşan Trabzonspor, böylece tüm rakiplerini geride bırakmış durumda.

66,55  liralık değeri ile Göztepe ise ikinci sırada yer alıyor. Son dönemlerde satın alma haberleri ile gündeme gelen Göztepe, kısa süre içerisinde değerinin yükselmesiyle dikkat çekti. Yükseliş ile birlikte 60 milyon liralık bir piyasa değerine ulaşan Göztepe fan tokeni, haberlerin geçerlilik kazanması halinde daha da yükselebilecek seviyede. Kripto para sektöründe son durum ise şöyle.

26 Mart Tarihinde Fan Token Değerleri

  1. Trabzonspor Fan Token – 92,59 lira
  2. Göztepe S.K. Fan Token – 66,55 lira
  3. Galatasaray Fan Token – 49,14 lira
  4. Fenerbahçe Fan Token – 43,50 lira
  5. Samsunspor Fan Token – 35,11 lira
  6. İstanbul Başakşehir Fan Token – 16,66 lira
  7. Alanyaspor Fan Token – 14,12 lira

Başa dön tuşu