Magazin

Fatih Terim Netflix Belgeseli İptal Mi Oldu?

Türkiye’nin en önemli teknik direktörleri arasında olan ve UEFA Avrupa şampiyonluğunu kazanan tek teknik direktör olan Fatih Terim Netflix belgeseli ile geçtiğimiz yıl içerisinde gündeme gelmişti. Fatih Terim ve Netflix arasında yapılan anlaşmalar sonucunda çekimlerine başlanan belgesel şu an için durduruldu. Galatasaray’ın başındaki süre boyunca devam eden çekimler, Fatih Terim’in planlanmayan bir şekilde Galatasaray’ın başından ayrılması sonrası işleri zorlaştırdı.

Fatih Terim Netflix Belgeseli Çekiliyor Mu?

Edinilen bilgilere göre Fatih Terim için hazırlanan belgesel şu an için durdurulmuş durumda. Mevcut planlama ve program kapsamında Mayıs ayı itibariyle Netflix’te yayınlanması planlanan belgesel gecikmeli bir şekilde yayına alınabilir. Süper Lig, UEFA, Türkiye Kupası gibi Galatasaray’ın mücadele ettiği tüm kulvarlarda özel çekimlerin ve maç öncesi ve sonrası anların ekrana getirileceği belgeselde Fatih Terim’in Galatasaray’ın başında yer almaması çekimleri zorlaştırıyor.

Bu nedenle de önümüzdeki dönemlerde Netflix ile Fatih Terim arasında yapılacak son görüşmeler ile belgesel için nihai kararın verilmesi bekleniyor.

Başa dön tuşu