Spor

FLASH HABER !

Bafra’ nın köklü ve güzide kulüplerinden biri olan Bafra Mevlanaspor; yine, Bafra’yı amatör  ve süper amatörde başarıyla temsil etmiş olan Bafra Hacınabi Spor Kulübü’ nü bünyesine kattı !

Bafra Mevlanaspor Kulüp Başkan Yardımcısı ve Futbol Şube Sorumlusu Arif ÖZTÜRK, konuyla ilgili olarak şöyle dedi:

BAFRA’ DA YEPYENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR

” Bafra’da, futbol adına yeni bir dönem başlıyor. Bafra Mevlana Spor Kulübü olarak, Bafra hacınabi Spor Kulübü’ nü bünyemize katmış bulunuyoruz.

Bu sezon; Hacınabi Spor Kulübü olarak, Bafra’ mızı Samsun Amatör Ligi’ nde en iyi şekilde temsil ederek özlenen ve arzu edilen; Bafra mızın şaşahalı eski günlerine dönmesini ve BAL Ligi’ne çıkması için, siz saygıdeğer ve futbolsever Bafralı kardeşlerimiz ile el- ele verip, hedefe ulaşmaktır. ”

Konuyla ilgili açıklama yapan Bafra Mevlanaspor Başkanı  İsa KÖPRÜ ise şunlar söyledi:

ÖNCE BAL LİGİ, SONRA 3. LİG

” Bafra’da; birlikteliğin ve kardeşliğin ön plana çıkacağı,yeni bir dönem başlatıyoruz.

Öteki, beriki demeden; 142. 000 nüfuslu bu ilçenin, spor anlamında potansiyelin daha fazlasını olduğunu herkesin bilmesi gerekmektedir.

Bu sene; Bafra Mevlana Spor Kulübü olarak, Hacınabi Spor Kulübü’ müzle birleşerek; dışarıdan tek içinde iki Kulübü olan, Alt Yapı’ da Mevlanaspor A Takım bazında; Hacınabi Spor Kulübü’ müz, Samsun Süper Amatör Ligi’nde başarıları hedefleyip, 3 yıl içerisinde takımımızı Profesyonel Lig olan 3. Lig’ e taşımaktır.

BAFRA’ DAKİ SİYASETÇİLERE DUYRULUR

Bunu Bafra ve Bafralılar fazlasıyla hak ediyor. Buradan; Bafra’da siyaset yapan siyasetçilere ve idarecilere duyurulur:

Sizin destek verelim, bizim de hizmet edelim anlayışıyla çıktığımız bu yolda; Bafralılar’ ında bize vereceği destekle neden olmasın ki, hiç de hayal değil.

Biz bu öncülüğü başlattık. Bizimle beraber olmak isteyen diğer kulüplerimize kapımız sonuna kadar açıktır. Saygıdeğer kamuoyuna ilgi ile duyrulur. ”

Özel Haber: Oktay ZERRİN- Bafra

Başa dön tuşu