Kripto Paralar

FTM Coin En Büyük Dördüncü Blockchain Oldu!

DeFi ve NFT’lere odaklanan bir platform olan DeFi Llama’dan gelen yeni veriler, Fantom’un etkileyici istatistiklere imza attığını gösterdi. Rapora göre FTM’nin kilitli toplam değeri (TVL) tüm zamanların en yüksek seviyesinde.  Fantom, Nisan 2021’de 2,90 milyon dolarlık TVL”ye ulaşırken son güncellenen rakamlarda yüzde 362.300’ün üzerinde bir artış yaşadı. Bu artış ile TVL 10,51 milyar dolara ulaşırken bu yeni değer FTM için yeni bir rekor getirdi.

FTM Coin'in artışı

TVL’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Fantom rakipleri; Avalanche (AVAX) ve Solana’yı (SOL) geçerek TVL sıralamasında dördüncü büyük blok zinciri olmayı başardı. Ethereum (ETH) ise, TVL’de 116,23 milyar dolar ile en iyi blok zinciri olmaya devam ediyor.

Fantom’un kilitlenen toplam değerindeki (TVL) artış, borsa dışındaki 1000 Ethereum balinasının FTM coin biriktirmesiyle ortaya çıkıyor. Balina izleme platformu WhaleStats, Fantom’un son 24 saat içinde ortalama 1.620 dolar değerinde FTM coin satın alma miktarıyla yatırımcılar tarafından en çok satın alınan ve en iyi altcoinlerden biri olduğunu gösteriyor.

Balina izleme web sitesi WhaleStats, ayrıca Ethereum balinalarının toplu olarak 124,64 milyon dolardan fazla FTM coini tuttuğunu gösteriyor.

Başa dön tuşu