GüncelTeknoloji

Domain Alacaklara Google Domains İndirim Kuponu Fırsatı

Domain kaydetmek, yeni bir domain almak ve domainlerini tek bir merkezden yönetmek isteyenler için yeni bir çözüm sunan Google, beta olarak başlattığı Google Domains servisinin beta sürecinden çıktığını duyurdu.

Kayıtlı tüm kullanıcılara bildirim göndererek konu ile ilgili detaylara yer veren Google, üstelik betadan çıkışa özel Google’dan indirim kuponu paylaşımını da yaptı. Yeni bir domain almak ya da domain transfer etmek isteyen tüm kullanıcılarının yararlanabileceği indirim kuponu yüzde 30 oranında bir fiyat avantajı sağlıyor.

İşte Google Domains İndirim Kuponu

Google tarafından yapılan açıklamalarda “Bu önemli tarihte tüm müşterilerimize teşekkür etmek için yeni bir alan kaydı ve kendi hesabınıza aktarma işleminde MQZQ27X3KT8C koduyla %30 indirim* sunuyoruz.” denildi. 2015 yılında Beta aşamasında olan ve geçtiğimiz günlerde betadan çıkarak tüm kullanıcılara kararlı sürümü ile hizmet vermeye başlayan Google Domains, kısa süre içerisinde Türkiye piyasasında da dikkat çekti.

Yüksek kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran şirket, indirimin yanı sıra “Arkadaşını davet et yüzde 25 indirimden yararlan” gibi farklı kampanyalara da sahip.

Başa dön tuşu