Siyaset
Giriş Tarihi : 16-03-2019 19:49   Güncelleme : 16-03-2019 19:49

Samsun'u "SEVEN" kazanacak

Ülkü Ocakları Eski Genel Başkan Yardımcısı 2 dönem Bafra Belediye başkan aday adayı Eğitimci Nusret Seven, sosyal medya hedasından yaptığı açıklamada bağımsız büyükşehir belediye başkan adayı Erhan Usta'ya tam destek verdi.

Samsun'u

Seven'den duygusal paylaşım

Seven yaptığı açıklamada; "13 yaşında Bozkurtlar Geliyor ATSIZ ile başladığım siyasi hayatıma, uzun yıllar Ülkü ocaklarında görev yapmakla devam ettim. Yüzlerce Samsunlu ve Türkiye'nin farklı bölgelerindeki arkadaşlarıma kapımı açtım. Ankara'da bütün işlerini elimden geldiği kadar yapmaya çalıştım. Misafirlerimi iyi ağırlamak için yere montumu serip yattım bilen bilir. Bafra'da 2 dönem aday adayı oldum. Haksızlıklara uğradım, yılmadım ve dimdik ayaktayım. Ben mücadele adamıyım." dedi.

Mücadeleden hiç yılmadım

Seven açıklamasına şöyle devam etti: "Beş Ülkü Ocakları genel başkanıyla çalıştım birbirinden değerli, hep dava adamı oldum. Ne kalanlara ne gidenlere sitem ettim çünkü benim yol arkadaşım değil dava arkadaşlarımdı. 
Adaylık sürecinde Ankara Bafra arası su yolu yaptım yolları, 8 yılın 4 yılı Bafra'da çalışarak geçti. Sokak sokak,  cadde cadde, köy köy gezdim çalıştım ve Bafra'yı çok sevdim . Hiç usanmadan acımasızca eleştirildim ama kutlu yürüyüşte durmak yoktu." diye konuştu.

Usta'ya tam destek verdi

Seven, Usta'ya tam destek verdiğini belirterek, "Geldiğimiz noktada kimseden hiçbir talebim olmadı şahsım adına. İlk defa Samsun halkından ve dostlarımdan sayın Erhan Usta'ya destek istiyorum. Ve sizlerden Samsun halkından 17 ilçeden 900 üzerindeki köylerimizden, vatandaşlarımızdan hiçbir parti ayrımı yapmadan Samsun Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan adayımız sayın Erhan Usta'ya desteklerinizi bekliyorum." diyerek sözlerini tamamladı.