Siyaset
Giriş Tarihi : 13-05-2019 14:24   Güncelleme : 13-05-2019 14:31

Başkan Özel Anneler Günü’nde Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, AK Parti Ladik İlçe Başkanı Recep Dirican ve ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleriyle, anneler günü münasebetiyle ilçemizdeki bulunan şehit ailelerini ziyaret edip, şehit annelerinin Anneler Günü’nü kutlarken, tüm şehitlere de dua ettiler.

Başkan Özel Anneler Günü’nde Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

Şehitlerimiz; Rıdvan Çöpçü, Salih Kayan ve Uğur Göksu’nun evlerini ziyaret eden Başkan Özel ve beraberindekiler, evlatlarını vatan savunması uğrunda şehit veren fedakâr şehit annelerinin, ‘Anneler Günü’nü ‘ kutlayıp, şehit aileleriyle sohbet ettiler.

İlk olarak, 2013 yılında İzmir’de şehit olan Rıdvan Çöpçü’nün evini ziyaret eden Başkan Özel ve beraberindekiler, Çöpçü ailesi ile sohbet ettiler.

Ardından 2017 yılında Hatay’da şehit olan Salih Kayan’ın ailesi ziyaret edildi. Kayan ailesiyle iftar yapan Başkan Özel ve beraberindekiler, iftar yemeği sonrası 2018 yılında Batman’da şehit düşen Uğur Göksu’nun ailesini ziyaret ettiler.

Ziyaretlerde şehit ailelerinin herhangi bir sıkıntısı veya ihtiyaçlarının olup olmadığını soran Başkan Özel, şehit annelerimizin Anneler Günü’nü kutlayarak; “Şehit anneleri ve aileleri bizler için önemli bir yere sahip. Bugün Anneler Günü. Özel bir gün. Bizler de, Anneler Günü'nde, evlatlarını vatan uğruna şehit veren yüreği yaralı şehit annelerimizi ziyaret edip, onların acılarını paylaşalım istedik. Kendilerine Cenab-ı Allah’tan sabır diliyorum. Bu vatan için canlarını feda eden tüm şehitlerimize de bir kez daha Allah'tan rahmet diliyorum. Mekânları cennet olsun İnşallah. Anneler günü münasebetiyle şehit annelerimizin ve tüm annelerin anneler gününü kutluyorum." dedi.