Siyaset
Giriş Tarihi : 15-06-2019 12:53   Güncelleme : 15-06-2019 13:51

'ZİHNİ ŞAHİN' İSTANBUL SEÇİMLERİNİ SAMSUNLULAR BELİRLEYECEK

Samsun Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Zihni Şahin, Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Binali Yıldırım'a destek olmak için istanbul'da çalışmalarına hız verdi.

'ZİHNİ ŞAHİN' İSTANBUL SEÇİMLERİNİ SAMSUNLULAR BELİRLEYECEK

Samsun Büyükşehir eski belediye başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada; İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayımız Sayın Binali Yıldırım beye destek için İstanbuldayım. Samsunlu hemşehrilerimiz ile görüş alışverişi yapmaktayız. Bu kapsamda Poyraz Balık ve restaurant sahibi DYP Eski başkanı  Sayın Cafer Dere, Kartal İLÇESİ DYP eski başkanları Ahmet Sezgin, işadamı sayın Ömer Çakır ve esnaf Sayın Ahmet Şahin bey ile Maltepe ve Hemşehrilerimizin yoğun olduğu Cevizli de yapılacak çalışmaları değerlendirdik. Burada hemşehrilerimizle yoğun bir görüşmeler yaparak  Sayın Binali Yıldırım Beye destek isteyecekler.

SAYIN Binali Yıldırım Beye destek için İstanbul turumuz  ve Samsunlu hemşehrilerimizle görüşmelerimiz devam ediyoruz.

RABBİM hayırlısını nasip etsin. Emek ve gayretlerimiz Hayırlısı olması içindir. Niyetimiz budur.
Sayın Binali Yıldırım beye destek kapsamında hemşehrilerimizi ziyaretlerim devam ediyor.  Samsunlu hemşehrim Sayın Müjdat Keceli beyi ziyaret ettik. Hemşerilerimle sohbet edip desteklerini ve çalışmalarını rica ettim ilgi ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum
 
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayımız değerli devlet ve hizmet insanı Sayın Binali Yıldırım beye destek sağlamak çevre ve etraflarında yoğun olarak çalışmaları için bire bir yüz yüze görüşme ve sohbet etmenin daha anlamlı, daha uygun ve kalıcı olduğuna inanıyor ve bu şekilde ziyaretlerimizi sürdürüyorum.