Spor
Giriş Tarihi : 03-10-2019 18:45   Güncelleme : 03-10-2019 19:06

BAFRA HACINABİ YOLSPOR ve ALAÇAMSPOR'U 3-1 İLE GEÇTİ !

Bafra Hacınabispor; hız kesmeden hazırlık maçlarına devam ediyor. Hacınabispor; Samsun Süper Amatör Ligi' nin takımlarından Samsun Yolspor ile yaptığı hazırlık maçında, 3-1 gibi bir net bir skorla galibiyete ulaştı.

BAFRA HACINABİ YOLSPOR ve ALAÇAMSPOR'U 3-1 İLE GEÇTİ !

Maçın gollerini ise Görkem, Sonercan ve Efkan kaydetti.

Bafra Hacınabispor, kamp yaptığı Samsun Alaçam ilçesinde; Alaçamspor' u da aynı sonuçla ( 3- 1 ) mağlup ederek iyi yolda oduğunun sinyallerini vermeye devam ediyor.

 Bafra Hacınabispor Kulübü Genel Sekreteri Abdullah Uyar, şunları söyledi :

Yeni yönetim; yeni biri Teknik Direktör ( Zekeriya KÖKLÜKAYA ), yeni bir kadro oluşumu ile; bu sene Süper Amatör Ligi'nde biz de varız diyerek, sporseverlere göze hoş gelen, kaliteli ve güzel maçlar izleteceğimizden hiç şüphemiz yoktur.

Amacımız; şampiyon olmaktır. Şampiyon olamazsak da Ligi üst sıralarda tamamlayıp, seneye bu işi % 100 başarmak istiyoruz.

3 Eylül Perşembe günü, Saat 13.30 da BAL Ligi takımlarından Ladikspor ile bir hazırlık maçıyla çalışmalarımıza devam edeeğiz.

Bizim hedef ve amacımız; eksiklerimizi görerek; en iyi şekilde lige hazırlanmak ve  lig  sonunda elde edeceğimiz şampiyonlukla mutlu sona erişmek, BAL Ligi' ne yükselmektir fakat daha önce de dediğim gibi şampiyon olmasak bile; bu sene tecrübe kazanıp diğer seneye bu işi başarmaktır. "

Haber : Oktay ZERRİN- Bafra