Güncel
Giriş Tarihi : 05-10-2019 07:35

İlkadım'da Cami Cemaatine Çorba İkramı

Camiler ve Din Görevlileri haftası nedeniyle İlkadım Belediyesi tarafından Büyük Camii'nde sabah namazından çıkan cemaate çorba dağıtıldı.

İlkadım'da Cami Cemaatine Çorba İkramı

İlkadım Belediyesi, ''Camiler ve Din Görevlileri'' haftası nedeniyle Cuma sabahı kılınan namazın ardından camiden çıkan vatandaşlara sıcak çorba ikram etti.Çorba dağıtımı, cami cemaatince memnuniyetle karşılandı.Dağıtıma yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, namaz çıkışı başkanımızın bu sürprizi bizi son derece mutlu etti. Sıcak çorba ve ekmeklerimizi cami cemaati ile birlikte aynı sofrada  yeme fırsatı bulduk.Bu vesile ile bizlere bu imkanı  sağlayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'a teşekkür etti.

''İlçemizde yaşayan her vatandaşımıza ulaşmak istiyoruz''

Yapılan etkinlik hakkında açıklama yapan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş;''Daha önceden de çorba-ekmek projesiyle üniversite öğrencileri ve Sanayi esnafımıza sosyal belediyecilik anlayışı ile bu hizmeti sunduk.İl müftülüğümüz ile uyumlu bir çalışma içersindeyiz.Birlik ve beraberliğimizin tesisi için  imkanlarımız ölçüsünde ilçemizde yaşayan her vatandaşa ulaşmak istiyoruz. Vatandaşlarımızın gösterdiği ilgi ve namaz sonrası yaptıkları dualar son derece anlamlı ve eşsiz''dedi.