Spor
Giriş Tarihi : 20-10-2019 15:46

İRFAN BUZ KARARINI VERDİ

Kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü İrfan Buz, oyuncuları İlyas ve Bahattin’in hafta içindeki durumlarını ekip arkadaşlarıyla masaya yatırdı. Enine boyuna konuşulan iki ismin yarın (Pazar günü) oynanacak İnegölspor deplasmanına götürülmesi yönünde ortak karar çıktı.

İRFAN BUZ KARARINI VERDİ

Yılport Samsunspor’da bugünlerde tek gündem maddesi İlyas Kubilay ve Bahattin Köse’nin bir maç aradan sonra yeniden 18 kişilik maç kadrosuna alınıp alınmayacağı. Hafta içinde yapılacak antrenmanlarda bu iki oyuncusunun performanslarının yanı sıra davranışlarını büyüteç altına alacaklarını belirten teknik direktör İrfan Buz, bu konuda kararını verdi. 

ORTAK KARAR VERİLDİ

Kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü İrfan Buz, oyuncuları İlyas ve Bahattin’in hafta içindeki durumlarını ekip arkadaşlarıyla masaya yatırdı. Enine boyuna konuşulan iki ismin yarın (Pazar günü) oynanacak İnegölspor deplasmanına götürülmesi yönünde ortak karar çıktı. Bu gelişme üzerine kırmızı beyazlı oyunculara teknik ekibin aldığı karar bu sabah kahvaltı sonrasında tebliğ edildi.