Siyaset
Giriş Tarihi : 27-10-2019 19:23

ALAÇAM BELEDİYE BAŞKANI İLYAS ACAR’DAN ANLAMLI HEDİYE

Alaçam Belediye Başkanı İlyas ACAR 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolaysıyla Alaçam Esnafına ve vatandaşlara Türk Bayrağı ve Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK posteri hediye etti.

ALAÇAM BELEDİYE BAŞKANI İLYAS ACAR’DAN ANLAMLI HEDİYE

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında İlçe Esnafına ve vatandaşlara Türk bayrağı ve Mustafa Kemal ATATÜRK posteri dağıtan  Belediye Başkanı İlyas ACAR, ''Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96’inci yılını Salı günü kutlayacağız. Bayramda vatandaşlarımızın işyerlerine ve evlerine asmaları için Türk Bayrağı ve Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün  posteri  hediye etmek istedik. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96. yıldönümü dolayısıyla vatandaşlarımıza  bu anlamlı hediyeleri vererek bayramlarını da şimdiden kutluyoruz.

Amacımız Cumhuriyet Bayramımızı ilçemizin her yanını al bayraklarımız ve Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün  posterleri ile süsleyerek  coşkulu bir şekilde kutlamak. Cumhuriyet Bayramı  bizler için çok önemli bir bayram. Bugünkü varlığımızın temelidir. Bu vesileyle şimdiden vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum'' dedi