Güncel
Giriş Tarihi : 18-11-2019 17:29

“BU MİLLET YAPTIKLARINIZI ASLA UNUTMAZ”

Canik Belediyesi tarafından başlatılan “Başkan Mahallemde” projesinin bu haftaki adresi Uludağ Mahallesi oldu. Uludağ Mahallesi Uludağ Merkez Camii önünde Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı mahalle buluşmaları projesi kapsamında Uludağ Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

“BU MİLLET YAPTIKLARINIZI ASLA UNUTMAZ”

Toplantıya Başkan Sandıkçı’nın yanı sıra AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gencay, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülay Korucu, Uludağ Mahallesi Muhtarı Recep Ali Korkmaz, İlçe yönetim kurulu üyeleri, teşkilat mensupları, meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşların yoğun katılım sağladığı görüldü. Açılış konuşmasını mahalle muhtarı Recep Ali Korkmaz’ın yaptığı buluşmada AK Parti ilçe Başkanı Mahmut Gencay konuşmasını bitirirken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın daha önce dile getirdiği “Bu memleket için baş veririz ama baş eğmeyiz ”sözlerini kullanarak “Biz milletin temsilcileri olarak görevimiz boyunca sizlerin hizmetinizde olacağız ve başınızı asla eğdirmeyeceğiz.” dedi.

CANİK GERÇEK BİR İLÇE HÜVİYETİNE KAVUŞACAK
Başkan İbrahim Sandıkçı'nın mahallelilerle yaptığı samimi ve içten konuşması, problemlere içtenlikle değinmesi ve sorunları yerinde tespit ederek çözme gayretinde bulunması takdirle karşılandı. Başkan Sandıkçı konuşmasının satır aralarında önemli mesajlar verdi. Başkan Sandıkçı gerçekleştirdiği konuşmada, Mahalle ve İlçenin genel ihtiyaçları olan yatırımlardan, olması gereken kurumsal hizmetlerden, yol, kaldırım, temizlik çalışmalarından, kentsel dönüşüm, Hükümet Konağı, gençlik merkezi gibi ilçenin temel ihtiyacı olan yatırımlardan bahsederek ihale tarihleri ve yatırımın ilçeye kazandırılacağı tarihlerle ilgili net ifadeler kullandı.

“BU MİLLET YAPTIKLARINIZI ASLA UNUTMAZ”
Sandıkçı konuşmasında “Sizlerden toplanan vergilerle sizler adına hizmet veriyoruz. Bu nedenle adım atarken bir lirayı dahi önemsiyoruz. Yapacağımız hizmetlerin doğruluğunu önce anlatıp, vatandaşlarımızı ikna edip sonrasında hizmeti hayata geçireceğiz. İstişareyi elden bırakmadan çalışmaya devam edeceğiz. Bir olacağız, beraber olacağız, sorunları birlikte çözeceğiz. Milletvekillerimiz, Belediye Başkanları, kamu kuruluşlarının idarecileriyle birlikte tüm bileşenleri ile bir ilçenin olmazsa olmazı olan Hükümet Konağı, Gençlik Merkezi gibi fiziki alanların bölgemize kazandırılmasın da imza aşamasını tamamladık. Uygulama aşamasına da en kısa sürede geçeceğiz. Seçim boyunca verdiğimiz sözleri beş yıl içerisinde ilçemize kazandırma azmini hiçbir zaman kaybetmeyeceğiz.” dedi ve sözlerini rahmetli Necmettin Erbakan’ın şu sözlerine atıfta bulunarak tamamladı. “Bu millet yaptıklarınızı asla unutmaz, bizlerde yaptığımız doğru hizmetleri unutturmamak için gayret göstereceğiz ” diyerek sözlerini alkışlar arasında bitirdi.