Güncel
Giriş Tarihi : 29-12-2019 11:42   Güncelleme : 29-12-2019 14:49

İş İnsanı Mete Koca’dan Yeni Yıl Mesajı

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İş insanı Mete Koca; Yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

İş İnsanı Mete Koca’dan Yeni Yıl Mesajı

SAMKON Genel Başkan Yardımcısı Mete Koca yayınladığı yeni yıl mesajında; “Öncelikle vatanımız için canlarını feda eden tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Daha güzel gelecek için hepimiz dünün muhasebe ve mukayesesini en iyi şekilde yapmalıyız. Yeni girişim ve değişimler için fırsat olacak yeni yılda, hedeflerimize ulaşmak için daha çok çalışmamız gerekmektedir. Bu hedeflere ulaşabilmemiz için milletçe birlik ve beraberlik içerisinde birbirimize kenetlenmiş, daha güçlü bir ülke hedefiyle geleceğe daha bir güvenle bakarak hareket etmek ortak anlayışımız olmalıdır. 

    2020 yılının ülkemize, ulusumuza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, bereket, mutluluk getirmesini, dünyanın ortak sorunlarının çözülmesi için yeni bir başlangıç oluşturmasını diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle yurt içinde ve yurt dışında bulunan tüm hemşehrilerimin yeni yılını en içten duygularla kutlar saygı ve sevgiler sunarım.