Spor
Giriş Tarihi : 16-01-2020 15:19

BAŞKAN YILDIRIM 19 MAYIS STADI TIKLIM TIKLIM OLMALI

Büyük başkan Yüksel Yıldırım twitter hesabından bir taraftarın 'Pendikspor maçını daha büyük bir stada aldırmanızı istiyoruz' şeklinde ki sorusuna bakın nasıl bir cevap verdi.

BAŞKAN YILDIRIM 19 MAYIS STADI TIKLIM TIKLIM OLMALI

Yılport Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Cumartesi günü İstanbul'da oynanacak Pendikspor karşılaşmasını daha büyük bir stada aldırmak için çok mücadele ettiklerini ancak ev sahibi takımın başkanını ikna edemediklerini söyledi. Taraftarlarına sosyal medyadan seslenen Başkan Yıldırım, Gümüşhanespor maçında boş tribünleri gördüğündü büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını da sözlerine ekledi.  

19 MAYIS STADI TIKLIM TIKLIM OLMALI

Başkent Akademi karşılaşmasında dolu tribünler önünde oynamak istediklerini ve bu konuda taraftarlara ve Samsun halkına çağrıda bulunan kırmızı beyazlı ekibin büyük başkanı Yıldırım twitter hesabından bir taraftarın 'Pendikspor maçını daha büyük bir stada aldırmanızı istiyoruz' şeklinde ki sorusuna şu cevabı verdi; 

ÖNCE BİZ KENDİMİZE BAKACAĞIZ

"Keşke elimde olsa da yapsam. Pendikspor teklifimizi kabule tmedi. Yapacak bir şey yok. Elimde olsa 50 bin kişilik bir stadyumda karnaval yapmak için oynatırdım. Siz önce gelin şu bizim 19 Mayıs Stadı'ndı doldurun. Gümüşhanespor maçında tribünleri boş görünce çok üzüldüm. Daha ne yapayım!"