Güncel
Giriş Tarihi : 28-01-2020 11:42

KAPTAN KUYUMCULUK'TAN ELAZIĞ DEPREMİ İÇİN MESAJ

Samsun'lulara hizmet veren Kaptan Kuyumculuk, Elazığ depremi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

KAPTAN KUYUMCULUK'TAN ELAZIĞ DEPREMİ İÇİN MESAJ

Ölü ve yaralı sayısının her geçen artmasıyla vatandaşların yüreğine ateş düşüren Elazığ Depremi konusunda Samsun'lu iş adamlarından destek mesajları gelmeye devam ediyor.
Samsunluların memnuniyetle mücevher alışverişi yaptığı Kaptan Kuyumculuk Şirketi adına konuşan Ahmet Gökhan Köse yaptığı paylaşımda her ne olursa olsun depremzedelere yardım edeceğini belirtti. Köse mesajında "Kaptan Kuyumculuk ailesi olarak depremden dolayı tarif edilemez hüzün içerisindeyiz. Bizlerde onların yerinde olabilirdik. Bundan dolayı milletimiz olarak bize düşen ihtiyaç sahibi olarak herkese elimizden geldiğince yardım etmektir" dedi.
Yardım etme konusunda asla çekinmeyeceklerini belirten Köse " Bizde Kaptan Kuyumculuk ailesi olarak Elazığ ve Malatya civarında yaşanan bu hadiseden etkilenen vatandaşlarımıza imkanlarımız el verdiği ölçüde her ne olursa olsun destek olacağız. Zor günlerde birlik olmak bizim üzerimize düşen yegane sorumluluktur. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum, hayatını kaybedenlerin yakınları başta olmak üzere tüm Türkiye'nin başı sağolsun diyorum" diyerek sözlerini noktaladı.