Güncel
Giriş Tarihi : 08-02-2020 13:11

MUSTAFA YILDIZ; BAFRA SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİNE ADAY

Samsun’un Bafra ilçesinde Mustafa Yıldız ve yönetimi, Süt Üreticileri Birliği'ne aday olduğunu açıkladı.

MUSTAFA YILDIZ; BAFRA SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİNE ADAY

Mustafa Yıldız, Yakın zamanda yapılacak olan süt üreticileri birliği seçimlerine siz değerli çiftçilerimizin ( üyelerimizin) destekleriyle adayım" dedi.

Yıldız, " Siz değerli üyelerimizin destekleriyle Allah nasip kısmet ederse seçimi kazanırsak yapmayı hedeflediğimiz çalışmalardan bazıları şu şekildedir;

1- Üyelerimizin buzağı desteklerini eksik almamaları için aşı takipleri yapılarak,eksikleri gününden önce üyelerimize haber verilerek destekleri tam ve zamanında almaları sağlanacaktır.

2-Kulak küpelerinin en geç 15 gün içerisinde takılmasını sağlayarak herhangi bir mağduriyet yaşanmasını önlemek.

3-Birliğimizin üyelerine ait bir veteriner hekim ve danışman bulundurarak hayvanlarımızın tedavi ve tohumlama işlemlerini en uygun fiyata yapmak.

4-Üyelerimizin sütlerini birlik adına toplayarak en yüksek fiyattan değerlendirilmesini sağlamak.

5-Yine üyelerimiz için yem ihtiyaçlarını direk fabrikadan temin ederek fahiş fiyatlarının önüne geçmek. Buradan bütün birlik üyelerimize sesleniyorum. Yukarıda yapmayı taahhüt ettiklerimiz yapmayı planladıklarımızdan sadece bazıları. Gelin birlik olalım tek vücut tek yumruk olalım. Bu kurumu birlikte parmakla gösterilecek bir yer haline getirelim. Sen, ben işini bırakıp biz olalım.Çiftçimiz için en iyisini en güzelini yapalım" ifadelerine yer verdi.