Spor
Giriş Tarihi : 12-02-2020 13:45   Güncelleme : 12-02-2020 13:49

NEFESLER KESİLECEK GÖZLER BAHATTİN'DE

Lider Yılport Samsunspor ve takipçisi Manisa Futbol Kulübü arasında Cumartesi günü Manisa’da oynanacak kritik müsabakada ayrıca golcülerinde büyük rekabeti yaşanacak. Şu ana kadar 17’şer golle takımlarının en çok gol atan isimleri Bahattin Köse ve Serdar Deliktaş’ın performansları da ayrı bir merak konusu.

NEFESLER KESİLECEK GÖZLER BAHATTİN'DE

Türkiye Futbol İkinci Lig Beyaz Grup’ta yılın maçı için geri sayım başladı. Lider Yılport Samsunspor  ve takipçisi Manisa Futbol Kulübü arasında Cumartesi günü Manisa’da oynanacak kritik müsabakada ayrıca golcülerinde büyük rekabeti yaşanacak. Şu ana kadar 17’şer golle takımlarının en çok gol atan isimleri Bahattin Köse ve Serdar Deliktaş’ın performansları da ayrı bir merak konusu. 

Performanslarının direkt olarak sonuca etki edeceği spor otoritelerince konuşulan Samsunsporlu Bahattin Köse ve Manisa FK’lı Serdar Deliktaş’ın Cumartesi günü oynanacak zorlu puan mücadelesi nefesleri kesecek. Samsunspor’dan Bahattin Köse son oynanan Afyonspor karşısında gol atarken; Serdar ise Sarıyer deplasmanında gol atma başarısı gösterememişti. Bakalım iki golcü, Cumartesi oynanacak müsabakada neler yapac aklar.