Spor
Giriş Tarihi : 21-04-2020 17:54   Güncelleme : 21-04-2020 17:57

BAŞKAN YILDIRIM,GÜNDE 4 SAATİMİ SAMSUNSPOR'A  AYIRIYORUM

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, "Oynayacağımız oyun stilimiz, transfer edeceğimiz oyuncu profillerimiz hatta ve hatta yaşlarına kadar her şey netleşti. Artık kafamız çok net. Biz bu tanımlara göre tüm dünya da futbolcu avına başladık'' diye konuştu.

BAŞKAN YILDIRIM,GÜNDE 4 SAATİMİ SAMSUNSPOR'A  AYIRIYORUM

Yılport Samsunspor FK Başkanı Yüksel Yıldırım, gelecek sezonla ilgili tüm hazırlıkların büyük ölçü de tamamlandığını söyledi. Katıldığı bir televizyon programında Birinci Lig'de oynayacakları oyun sisteminden tutunda transfer edilecek oyuncuların tüm özellikleri de dahil herşeyin netleştiğini dile getiren Yıldırım, taraftarları heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu. İşte cesur yürek başkan Yüksel Yıldırım'ın gelecek sezonla ilgili plan ve hedefleri; 

GÜNDE 4 SAATİMİ SAMSUNSPOR'A AYIRIYORUM

"Günde en az 4  saatimi Samsunspor'a ayırıyorum. Ağırlıklı olarak akademi ve transfer üzerine çalışmalarım var. Scouting ekibimizin bana gönderdiği oyuncu listelerine bakıyorum bir başkan olarak. İstemediğim oyuncuların üzerlerini çiziyorum. Ben bunları istemiyorum diyorum; sebeplerini de açıklayarak. Ben 1 liramı bile boşa harcamak istemiyorum. Biz transferde hoca da dahil artık iyice netleşti oynayacağımız oyun stilimiz alacağımız oyuncu profilimiz netleşti, yaşları netleşti. artık kafamız çok net. Biz bu tanımlara göre tüm dünya da futbolcu avına başladık. 

HER ŞEYİN PLANINI YAPTIK 

Ancak yaşanan Covid 19 salgını sebebiyle elimiz kolumuz bağlı. Çünkü oyuncuların şu anda hiçbiri özgür değil. Şampiyonluğumuzun resmiyet kazanmasıyla beraber imzalara da başlayacağız. Yabancı oyuncularla görüşme yapabiliriz ancak imza atamıyoruz. Yerli oyuncularla da aynı şekilde görüşmelerimiz olabilir.  Bunun için liglerin bitmesini beklemekten başka bir çaremiz yok. Çok acelede etmeye gerek yok."