Spor
Giriş Tarihi : 02-06-2020 10:43   Güncelleme : 02-06-2020 10:43

Samsunspor ne zaman sahaya iniyor

TFF'nin 18 Temmuz açıklamasının ardından kırmızı beyazlı ekip, 10 Haziran Çarşamba günü toplanmayı hedefliyor. Tüm planlarını bu doğrultuda yapan Yılport Samsunspor'da futbolculara bu konuda duyurular yapıldı.

Samsunspor ne zaman sahaya iniyor

Türkiye Futbol İkinci Lig Beyaz Grup'ta şampiyonluğunu ilan etmesi için sadece 3 galibiyete ihtiyacı olan Yılport Samsunspor'da topbaşı için yeni tarih büyük ölçüde netleşti. TFF'nin 18 Temmuz açıklamasının ardından kırmızı beyazlı ekip, 10 Haziran Çarşamba günü toplanmayı hedefliyor. Tüm planlarını bu doğrultuda yapan Yılport Samsunspor'da futbolculara bu konuda duyurular yapıldı. 

GERİ SAYIM BAŞLADI 

18 Temmuz tarihine kadar Nuri Asan Tesisleri'nde büyük önlemler altında hazırlıklarını sürdürecek kırmızı beyazlı ekipte futbolcular, antrenman öncesinde yine covıd 19 testinden geçecekler. Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, "TFF'nin belirlediği kurullara göre tüm planlarımızı yapıyoruz. Takımımızı liglere en iyi en sağlıklı şekilde nasıl hazırlarız biz bunların hesabını yapıyoruz" diye konuştu.