Spor
Giriş Tarihi : 12-06-2020 09:59   Güncelleme : 12-06-2020 09:59

Samsun Valisine Veda Ziyareti

Yılport Samsunspor Yönetim Kurulu Üyeleri ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Valiler Kararnamesiyle Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanan Valimiz Sayın Osman Kaymak'ı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Samsun Valisine Veda Ziyareti

Yılport Samsunspor'dan, Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanan Vali Osman Kaymak'a hayırlı olsun ziyareti.  Yönetim Kurulu Üyeleri ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın yer aldığı ziyaret son derece samimi bir ortamda geçti.  Kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü Sağlam ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Samsun ve Samsunsporumuz’a her alanda değer katan, kıymetli büyüğüm, Samsun Valimiz Osman Kaymak Beyefendiye yeni atandığı Mülkiye Başmüfettişliği görevinde başarılar diliyorum”.

BAŞARILAR DİLEDİLER

Yılport Samsunspor, Mülkiye Başmüfettişliği’ne atanan Samsun Valisi Osman Kaymak’a yeni görevinde başarı diledi. Kulüpten yapılan açıklamada, "Görev yaptığı süre boyunca şehrimize verdiği hizmetler ve Samsunspor'a kattıkları için Sayın Valimiz Osman Kaymak'a teşekkür ederiz. İyi bir Samsunspor taraftarı olduğunu bildiğimiz valimize bundan sonraki görevinde başarılar dileriz" ifadesi kullanıldı.