Spor
Giriş Tarihi : 13-06-2020 09:40   Güncelleme : 13-06-2020 09:40

Samsunspor'da pozitif vakaya rastlanmamıştır

Samsunspor Kulübü teknik ekibi, oyuncu ve personele İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda Atakum İlçe Sağlık Müdürlüğü sağlık ekipleri tarafından Çarşamba ve Perşembe günü yapılan koronavirüs test sonuçlarında pozitif vakaya rastlanmadığını duyurdu.

Samsunspor'da  pozitif vakaya rastlanmamıştır

Yılport Samsunspor'da son iki günde yapılan korona virüs testinde pozitif bir vakaya rastlanmadı. Kırmızı beyazlı ekibin resmi sitesi ile birlikte sosyal medyasından yapılan bilgilendirmede şu ifadelere yer verildi;  "A takım oyuncularımız, teknik heyetimiz, sağlık, idari ve destek kadrolarındaki çalışanlarımıza İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda Atakum İlçe Sağlık Müdürlüğü sağlık ekipleri tarafından Çarşamba ve Perşembe günü yapılan koronavirüs testleri sonuçlanmış ve pozitif vakaya rastlanmamıştır".

GÖZLER TFF'DE 

Kırmızı beyazlılar, bugünden itibaren tam kadro olarak erteleme maçları öncesinde hazırlıklarına start verecek. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde akşam 18 de yapılması planlanan antrenman öncesinde yine tesisler içinde önlemler en üst düzeyde devam edecek. Yılport Samsunspor'da çalışmalar yoğun tempoda devam ederken; bir yandan da gözler TFF'nin liglerin tescili konusunda vereceği karara çevrildi.