Spor
Giriş Tarihi : 14-06-2020 15:41   Güncelleme : 14-06-2020 15:41

Samsunspor taraftarı, şampiyonluğu fazlasıyla hak ediyor

Kırmızı beyazlı ekibin başarılı forveti Bahattin Köse, "İnşallah kalan maçlarımızı da yenilgisiz olarak tamamlar ve mutlu sona ulaşırız. Samsunspor taraftarı, şampiyonluğu fazlasıyla hak ediyor" diye konuştu.

 Samsunspor taraftarı, şampiyonluğu fazlasıyla hak ediyor

Yılport Samsunspor'un en golcü futbolcusu Bahattin Köse'nin keyfi yerinde. Uzun bir aradan yeniden sahalara geri dönmenin mutluluğunu yaşayan kırmızı beyazlı oyuncu, formundan hiçbir şey kaybetmediği görülürken; idmanlarda yapılan çift kalelerde attığı gollerle tüm dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Başarılı bir sezon geçiren kırmızı beyazlı oyuncu, 18 Temmuz'da liglerin oynanması durumunda atacağı gollerle takımına katkı sağlamak istiyor. 

Bunun için de takım olarak iyi bir hazırlık dönemi geçirmek zorunda olduklarını dile getiren Bahattin Köse, "Yaşanan pandemi süreci herkesi olduğu gibi bizleri de olumsuz etkiledi. Herşeye rağmen ben ve takım arkadaşlarımız kendimizi maçlara en iyi şekilde hazırlamak için çok çalıştık. İnşallah kalan maçlarımızı da yenilgisiz olarak tamamlar ve mutlu sona ulaşırız. Samsunspor taraftarı, şampiyonluğu fazlasıyla hak ediyor" diye konuştu.