Güncel
Giriş Tarihi : 16-06-2020 11:57   Güncelleme : 16-06-2020 11:57

Osman Çetinkaya Konuştu

AK Parti Samsun eski İl Başkanı Osman Çetinkaya, siyasi kulislerde konuşulan DEVA Partisi'nin kendisi ile görüştüğü iddiası ile ilgili açıklama yaptı. Çetinkaya, "Bizler liderimiz ve aile büyüğümüz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın hem yol hemde dava arkadaşıyız "dedi.

Osman Çetinkaya Konuştu

AK Parti Samsun eski İl Başkanı Osman Çetinkaya, siyasi kulislerde konuşulan DEVA Partisi'nin kendisi ile görüştüğü iddiası ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Çetinkaya, "Şahsımla alakalı haber kesinlikle doğru değildir. Bizler liderimiz ve aile büyüğümüz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın hem yol hemde dava arkadaşıyız. Siyasete Sayın Cumhurbaşkanımız ile başladık, onunla devam edecek vede onunla sonuçlandıracağız "dedi. 

MAKAMLARDAN GÜÇ ALMADIK 

Çetinkaya, " Bizler asla makamdan güç almadık, tam tersine makamlara güç vermek için gecemizi gündüzümüze kattık. Şahsımla alakalı yazılı ve görsel basında bilgim ve onayım olmadan  yapılacak haberleri yargıya taşımak için avukatlarıma yetki vermiş bulunmaktayım "diye konuştu. 

AK Parti Samsun eski İl Başkanı Çetinkaya, sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaparak, AK Parti'de siyaset yapmaya devam edeceğinin mesajını verdi.