Güncel
Giriş Tarihi : 18-06-2020 13:58   Güncelleme : 18-06-2020 13:58

MHP'li Karapıçak Açıklama Yaptı

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak yaptığı açıklamada; "Hem ülke genelinde hem de Samsun' da cumhur ittifakıyla yürüyüşümüz devam ediyor.

MHP'li  Karapıçak Açıklama Yaptı

Tüm dünyayı derinden sarsan pandemi döneminde Türkiye cumhur ittifakının güçlü ve güvenilir duruşuyla bir kez daha örnek teşkil etmiştir. İttifaka zarar vermeye çalışan, fitne ve fesat sokmaya çalışan güruhta bir kez daha dersini almıştır." dedi.

Samsun'da MHP olarak teşkilatları daha da güçlendirerek ve üye sayısını artırarak çalışmalara devam ettiklerini söyleyen Karapıçak: "Samsun'un sorunlarını, beklentilerini ve özlemlerini çok iyi bilen bir kadromuz var. Bu doğrultuda kente hizmet etmeye devam ediyoruz. Samsun çok özel bir şehir. Bizim de gözbebeğimiz. Hep birlikte el ele vererek gelecek nesillere daha güzel bir Samsun bırakmak arzusu ve azmi içindeyiz." diye konuştu.

MHP ve AK Parti olarak Samsun' da uyum içinde çalıştıklarını sözlerine ekleyen Karapıçak: "AK Parti Samsun teşkilatıyla sevgi ve saygı çerçevesinde uyumlu bir çalışmamız var. Sürekli olarak bilgi alışverişlerimiz devam ediyor. Bu şehir için taşın altına elimizi koymamız gereken her yerde varız ve olacağız da. Allah birlik ve beraberliğimize zeval vermesin." diyerek sözlerini tamamladı.