Siyaset
Giriş Tarihi : 20-06-2020 11:19   Güncelleme : 20-06-2020 11:19

CHP ATAKUM İLÇE BAŞKANLIĞI PANDEMİ KONUSUNDA UYARDI

CHP Atakum İlçe Başkanlığı 1 hazirandan itibaren yasakların kalkmasıyla birlikte Atakum'da yaşayan vatandaşları hem broşürle hem de sözlü olarak uyardı.

CHP ATAKUM İLÇE BAŞKANLIĞI PANDEMİ KONUSUNDA UYARDI

CHP ATAKUM'DAN PANDEMİ UYARISI

CHP Atakum İlçe Başkanı Turgay Özçelik önderliğinde çalışmalarına tüm hızıyla devam eden CHP Atakum Yönetimi, maske, hijyen ve sosyal mesafe konusunda vatandaşların dikkatli olması gerektiğini belirtti. Başkan Özçelik yaptığı açıklamada 'Bütün dünyayı etkisi altına alan koronavirüs tehdidi asla geçmiş değildir. Hepimizin sorumluluklarını yerine getirmesi olmazsa olmaz her bireyin görevidir. Bizler kapı kapı dolaşarak önlemler
konusunda halkımızı duyarlı olmaya davet ediyoruz. Atakumluların da gerekliği duyarlılığı göstermesinden dolayı son derece mutlu oluyoruz.' dedi.

LGS SINAVI İÇİN BAŞARI DİLEDİLER 
Yarın yapılacak olan LGS sınavları öncesi tüm öğrencilere başarılar dileyen Özçelik; 'Geleceğimizin en büyük teminatı olan yavrularımız önemli bir sınava girecekler.

Anneler babalar heyecanlı öğrencilerimiz ise çok çalışarak başarılarını en güzel şekilde göstereceklerine inanıyoruz. CHP Atakum yönetimi olarak bütün öğrencilerimize LGS sınavında üstün başarılar diliyoruz. Allah hepsine zihin açıklığı versin ve istedikleri yerleri kazanmalarını nasip etsin. Yarın kalplerimzi onların başarısı için atacak. Haydi çocuklar diyoruz.' diye konuştu.