Güncel
Giriş Tarihi : 11-07-2020 12:42   Güncelleme : 11-07-2020 12:42

CLUB HOTEL SERA’NIN ÇOK ÖZEL KAMPANYASIYLA KONUKLAR, BU YAZ LARA’NIN KEYFİNİ AVANTAJLI BİR TATİL OLARAK ÇIKARIYOR!

33 yıllık köklü geçmişiyle tatil severlere Antalya Lara’da eşsiz konaklama ve tatil deneyimi yaşatan Club Hotel Sera, Temmuz ayı boyunca otelde konaklayacak olan misafirlerini avantajlı bir kampanya ile karşılıyor.

CLUB HOTEL SERA’NIN ÇOK ÖZEL KAMPANYASIYLA KONUKLAR,  BU YAZ LARA’NIN KEYFİNİ AVANTAJLI BİR TATİL OLARAK ÇIKARIYOR!

Antalya’nın en güzel sahili Lara’da ve şehir merkezine de oldukça yakın birmesafede bulunan Club Hotel Sera, 2020 yaz aylarında kendilerini tercih eden tatil severler ve otelin müdavimleri için çok özel bir kampanya hazırladı.

33 yıllık geçmişiyle bugüne kadar sayısız misafirini denize sıfır konumu, 200 metre kum sahili, 3 havuzu, 550 odası ve 1.200 yataklık kapasitesi olan tesisinde ağırlayan Club Hotel Sera, profesyonel ekibinin üstün hizmet anlayışıyla konuklarına yaşattığı eşsiz konaklama ve tatil deneyimiyle de ayrıcalıklı bir yere sahip.

3 Gece Kal 2 Gece Öde…

Zorlu geçen bahar aylarının yorgunluğunu atmak isteyen ve 2020 yazında tatilleri için Club Hotel Sera’yı tercih eden konuklar ise, bu konforlu tesisin tadını avantajlı bir kampanya ile çıkarabilecekler.

Bu özel kampanya kapsamında, ultra her şey dahil konseptiyle hizmet veren Club Hotel Sera’da, Temmuz ayı boyunca konaklayacak misafirler, konakladıkları her 3 gece için sadece 2 gece ücreti ödeyecekler. Daha önceki dönemlerde olduğu gibi konukların 6 yaş altı çocukları için, herhangi birkonaklama ücreti de talep edilmeyecek.

Club Hotel Sera, 40 dönüme yayılmış geniş arazisinde hareketli ve enerji dolu bir tatilden hoşlanan konukları için tenis, basketbol, pinpon, deniz sporları gibi farklı spor aktivitelerinin yapılabileceği spor alanlarını bir arada sunarken; günü plajda güneşlenerek geçirmek isteyenleri ise 200 metrelik kum sahilinde ağırlıyor.

Yaşanan COVID-19 salgınıyla birlikte, Sağlık ve Turizm Bakanlığı tarafından yayınlanan tedbirlerin tamamının büyük bir titizlikle uygulandığı otelde, hijyen her noktada en üst düzeyde sağlanıyor.