Güncel
Giriş Tarihi : 15-07-2020 11:06   Güncelleme : 15-07-2020 11:06

Domino’s Sofrası” yepyeni lezzetlerle genişliyor

Pizzanın yanı sıra çeşit çeşit lezzetleriyle farklı damak zevklerine hitap eden Domino’s, çok sevilen Dürümos’un keyfi daha uzun sürsün diye, bu eşsiz lezzeti Dürümos XL ile büyüttü!Doyuruculuğu ve iştah açıcılığı ile Domino’s severlerin keyfine keyif katan yepyeni Dürümos XL, hem tadı hem boyutuyla Domino’s Sofrası’nı zenginleştiriyor.

Domino’s Sofrası” yepyeni lezzetlerle genişliyor

Domino’s ayrıca sunduğu yepyeni Ekonomik Menülerle ürünlerinin tadına en cazip fiyatlarla varmak isteyenlerin iştahını kabartıyor. Gel-Al’da sadece 9,99 TL’ye hem damaklara hem de ceplere hitap eden Ekonomik Menüler, Temassız Gel-Al Teslimat ayrıcalığıyla sağlık ve güvenle lezzet tutkunlarına ulaşıyor.

Türkiye’de evlere servisin öncüsü Domino’s, efsane pizzasına eşlik eden lezzetlerine yenilerini eklemeye ve mükellef Domino’s Sofrası’nı genişletmeye devam ediyor.

Hem lezzeti hem kendisi XL

Herkesin severek yediği Dürümos’un keyfi daha uzun sürsün diye şimdi de Dürümos XL’i yaratan Domino’s, Domino’s’a özel dürümün hem boyutu hem de doyuruculuğunu katlayarak lezzet tutkunlarının iştahını kabartıyor.

Hem lezzeti hem de kendisi XL olan yepyeni Dürümos XL, 3 Peynirli ve Tavuklu seçenekleriyle lezzet severlere tam bir ziyafet sunuyor.

9,99 TL’ye enfes Ekonomik Menüler!

Mükellef Domino’s Sofrası’nı genişleten Ekonomik Menü seçenekleri de hem cepleri hem de damakları mutlu ediyor. Ekonomik Menüler’de enfes Sosisli ve Patso Ekmek Arası, onlara eşlik eden ayranla daha da lezzetli hale geliyor. Domino’s’un yepyeni Ekonomik Menüleri, Gel-Al’da sadece 9,99 TL’ye lezzet tutkunlarının hem damaklarına hem de ceplerine hitap ediyor.

Gel-Al’da temassız teslimat kolaylığı

Güçlendirilmiş sağlık ve hijyen uygulamasıyla “Temassız Teslimat” hizmeti sunan Domino’s, 245 derecede pişen, el değmeden paketlenen ve her paketi özel olarak etiketlenen enfes lezzetlerini Gel-Al’da da güvenle ulaştırmaya devam ediyor. Lezzet tutkunları, siparişlerini verdikten sonra şube içindeki "Teslim Noktası"ndan paketlerini rahatça teslim alabiliyor. Dileyenler ise sipariş verirken araç plakalarını notlar bölümünde belirterek Araca Temassız Teslimat hizmetinden yararlanabiliyor.

Domino’s hakkında

1960 yılında ABD’de kurulan Domino’s, bugün dünyada 85 ülkede toplam 16 binden fazla restoran işletiyor ve 2018 itibarıyla yıllık perakende satışları 13,5 milyar ABD Doları’nı aşıyor. Domino’s, ülkemizdeki faaliyetlerini 24 yıldır sürdürüyor. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 72 ile yayılmış 550 şubesi, Gebze, İzmir, Ankara ve Gaziantep’teki fabrikalarıyla Türkiye pizza endüstrisine öncülük ediyor.

İnovasyon alanındaki yatırımları sayesinde, Domino’s Pizza’nın Türkiye’deki evlere servis cirosunun yüzde 64’ünü, dijital kanallardan alınan siparişler oluşturuyor. Domino’s Pizza’nın lezzet yolculuğu, dalında kızarmış olgun domateslerinin titizlikle hasat edilmesiyle başlıyor. Gizli baharat formülü ile harmanlayarak ürettiği nefis pizza sosunu, İtalyan mozzerella üretim teknikleriyle ürettiği mozzerella ile birleştiriyor. Pizzalarda sucuk, sosis pepperoni, jambon gibi zengin şarküteri ürünleri kullanılıyor.