Güncel
Giriş Tarihi : 25-07-2020 19:02   Güncelleme : 25-07-2020 19:02

BUZDOLABI VE DERİN DONDURUCULARDA DA EN İYİ MARKALAR EN UYGUN FİYATLARLA KOÇTAŞ’TA

Mevsiminde toplanan sebzeleri veya etleri ilk günkü tazeliğiyle koruyan derin dondurucular ile yiyecek ve içecekleri serin ve taze tutan buzdolapları en uygun fiyat garantisiyle Koçtaş’ta müşterilerle buluşuyor. Özellikle yaz aylarında en çok ihtiyaç duyulan buzdolabı ve derin donduruculara Koçtaş mağazaları, Koçtaş mobil uygulaması, koctas.com.tr ve Koçtaş Çözüm Merkezi’nden ulaşılabilir.

BUZDOLABI VE DERİN DONDURUCULARDA DA EN İYİ MARKALAR EN UYGUN FİYATLARLA KOÇTAŞ’TA

En iyi markaları en uygun fiyatlarla sunan Koçtaş, derin dondurucular ve buzdolaplarını avantajlı fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor.

Koçtaş, hem yaz sıcaklarında yiyeceklerini daha uzun süre muhafaza etmek isteyenlere hem de yaz sebzelerini saklamak üzere kış hazırlıkları yapanlara derin dondurucu seçimi konusunda önerilerde bulunuyor. Derin dondurucu almak isteyenler öncelikli olarak ihtiyaç duydukları kapasiteyi ve konumlandıracakları alanın ölçülerini belirlemeli. Çekmeceli ve sandık tipi olmak üzere iki tip bulunan derin dondurucular arasından konumlandırmak istenen alanın genişliği, yüksekliği gibi kriterler doğrultusunda tercih yapılabilir.

Buzdolabı ya da derin dondurucunun A+++, A++, A+ ya da A gibi üst enerji sınıflarına dâhil olması, fazla enerji tüketiminin önüne geçiyor ve tasarruf yapılmasını sağlıyor. Bu nedenle Koçtaş, yüksek enerji sınıfları arasından tercih yapılmasını öneriyor.

Koçtaş’ta bulunan Türkiye’nin ve dünyanın seçkin beyaz eşya markalı buzdolabı ya da derin dondurucularına en uygun fiyatlarla ulaşmak isteyenler “Sıfır Tolerans” önlemleriyle açılan Koçtaş mağazalarını, Koçtaş mobil uygulamasını ve koctas.com.tr’yi ziyaret edebilir veya 0 850 209 50 50 ‘den Koçtaş Çözüm Merkezi’ni arayabilir.