Güncel
Giriş Tarihi : 17-08-2020 18:21   Güncelleme : 17-08-2020 18:21

Samsunlu İş İnsanı Murat Sünger'den 17 Ağustos Depremi mesajı

General Sağlık A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Murat Sünger , 17 Ağustos depreminin 21. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Yaşanılan acının, kayıpların bıraktığı izin hala ilk günkü gibi taze olduğunu belirten Sünger, 17 Ağustos Marmara depreminde hayatını kaybeden tüm vatandaşlara Allah'tan rahmet diledi.

Samsunlu İş İnsanı Murat Sünger'den 17 Ağustos Depremi mesajı

Murat Sünger açıklamasında;’17 Ağustos 1999 günü meydana gelen, on binlerce vatandaşımızın hayatını kaybetmesine  ve yaralanmasına yol açan Marmara Depremi, Milletimizin yaşadığı en acı felaketlerden biri olarak tarihte ki yerini almıştır.

YÜREĞİMİZ YANDI 

17 Ağustos 1999 depremi  büyük acılarla hatırlayacağımız ve asla unutamayacağımız acı bir anı olarak hafızalarımız da yer alacaktır. 21 yıl önce  İzmit‘te, Adapazarı`nda, Gölcük‘te, Yalova‘da ve İstanbul‘da binlerce insanımızın ölümüne, kentlerimizin yıkılıp harap olmasına yol açan büyük Marmara Depremini yaşadık. Ülke olarak büyük bir yasa boğulduk, yüreğimiz yandı.

ACIYI KALPLERİMİZDE HİSSEDİYORUZ

Acıların aynı tazelikle hissedildiği ülkemizi sarsan ve vatandaşlarımızın hayatını derinden etkileyen 17 Ağustos Büyük Marmara Depreminin yıldönümünde bir kez daha hüznü ve acıyı kalplerimizde hissediyoruz. Bu vesile ile  17 Ağustos 1999 Marmara Depremi’nde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına bir kez daha başsağlığı diliyorum.Dedi