Güncel
Giriş Tarihi : 27-10-2020 16:43   Güncelleme : 27-10-2020 16:43

LC Waikiki’den Kışa Girerken Hem Şık Hem Rahat Adımlar

Türk moda perakendesinin lider markası LC Waikiki, bu kış kombinlerin tamamlayıcısı bot ve çizme modelleriyle hem şıklık hem de rahatlık sunacak.

LC Waikiki’den Kışa Girerken Hem Şık Hem Rahat Adımlar

Türkiye’nin lider moda perakende markası LC Waikiki’nin yeni sezon ayakkabı modelleri, rahatlığının yanı sıra trendlere uygun kışlık bot ve çizmeleriyle bu kış da kombinleri tamamlayacak.

LC Waikiki kadınlar için bu sezon; rahatlığından ödün vermek istemeyenler için kalın tabanlı ve triko detaylı postallar, şıklığını göstermek isteyenler için etek ve elbiselerin vazgeçilmez tamamlayıcısı diz üstü çizmeler sunuyor. Koleksiyonda, renkli seçimleri sevenlere süet botlar, zarif detayları sevenlere ise ince ve kalın topuklu bilek boy botlar da yer alıyor.

Erkekler için ise klasikten vazgeçmeyenlere özel süet bilek boy botların ön planda olduğu LC Waikiki ayakkabı koleksiyonunda, rahat giyinmeyi sevenlere ise içi kürklü ve yumuşak tabanlı botlar sunuluyor.

LC Waikiki tüm ürün gruplarında olduğu gibi ayakkabı grubu ürünlerinde de “Ürün Sağlığı ve Güvenliği” politikasıyla müşterilerine kalite ve sağlık güvencesi sunuyor.