Güncel
Giriş Tarihi : 09-11-2020 18:59   Güncelleme : 09-11-2020 18:59

“BAD BEAR” SENİ KENDİ DOĞANLA TANIŞTIRIYOR

Yenilikçi ve ilham veren tasarımlarını ürünlerine yansıtarak aykırı dilini oluşturan Bad Bear, “tarz” kelimesine yeni anlam katmayı başarıyor.

“BAD BEAR” SENİ KENDİ DOĞANLA TANIŞTIRIYOR

Kurulduğu 2012 yılından bu yana yenilikçi vizyonu ve alışılmışın dışında koleksiyonları ile kısa sürede sokak giyiminin vazgeçilmez markası olan “Bad Bear”, kuruluş amacından taviz vermeden ürettiği ürünleriyle sıradanlıktan uzak bir tarz arayanların adresi oluyor. Öze ve içgüdülere hitap eden tasarımlarıyla sokak giyiminin tüm çizgilerini ilgi çeken bir tarzla sunan “Bad Bear”, tarzına önem verenleri de buluşturmayı başarıyor.

Sokak modasının kendine has, hırçın ve meydan okuyan özelliklerini ürünlerinin tasarımıyla yansıtan “Bad Bear”, yeni trendleri özgün bir tarzla sunan markaları tercih edenlerin de ilk sırasında yer alıyor. “Bad Bear” bunun yanı sıra yaşanılan şehrin sokaklarını yansıtmayı başaran anlayışıyla ruhundan dışarı çıkmak için can atan ve asi yanlarını giydiği ürünlerle yansıtanlar için de sınırların ötesine atılan adımın tamamlayıcısı görevini görüyor.

Herkesin ruhunu özgürleştirmeye davet ederek “Meydan okumaya giydiğin şeyle başla!” diyen Bad Bear, tarzıyla öne çıkmak isteyenleri doğasıyla buluşturuyor ve aynı çatı altında toplanmaya çağırıyor.