Güncel
Giriş Tarihi : 29-12-2020 10:53   Güncelleme : 29-12-2020 10:53

Faber-Castell Metalik Markörler ile yılbaşı süslemelerine yaratıcılığınızın ışıltısını katın

Yılbaşını herkes için özel yapan, evlerden sokaklara kadar tüm mekanlara getirdiği o ışıltılı güzelliktir. Faber-Castell, yeni yılın bu heyecan veren ışıltısını tüm yıla taşıyabilmeniz için sizleri Metalik Markörler ile buluşturuyor.

Faber-Castell Metalik Markörler ile  yılbaşı süslemelerine yaratıcılığınızın ışıltısını katın

Metalik ve parlak renkleriyle dikkat çeken ve uygulandığı yüzeye ışıltı katan metalik markörlerkağıt, cam, porselen, plastik, metal gibi neredeyse tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanılabiliyor. 

Kokusuz, su bazlı, kağıttan akma yapmayan bir mürekkebe sahip olan bu markörleruygulandıkları cam, porselen ve metal gibi yüzeylerde, fırında 160 derecede 30 dakika bekletildikten sonra yüzeye sabitleniyor.

Faber-Castell Metalik Markörler ile size sadece yaratıcılığınızı konuşturmak kalıyor

 

Metalik Markörler sayesinde fincandan, tabağa, kağıt süslemelerden, metal objelere kadar her yerde kendi tasarımlarınıza imzanızı atarken; bunları aynı zamanda kalıcı birer esere de dönüştürebiliyorsunuz. Bu kalıcı eserleri de ister kendi evinizde zevkle kullanabilir; isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

Faber-Castell Metalik Markörler birer klasik olan Altın ve Gümüş renkleriyle de sınırlı değil, yaratıcılıklarını farklı renklerde konuşturmak isteyenler için Bakır, Böğürtlen, Turkuaz ve Buz Mavisi renkleri de mevcut.

 İster cep telefonu kılıfı; ister şık bir kadeh veya bardak, isterseniz de masaüstünde kullanabileceğiniz bir kutu ya da dekoratif bir obje... Hepsi bu yıl Faber-Castell Metalik Markörler’le daha göz alıcı, daha parıltılı olacak. 

Metalik Markörleri ister tekli ister 6’lı paketler halinde satın alabilirsiniz.

Yeni Yıl Heyecanını Faber- Castel Metalik Markör Çekilişi ile ikiye katlayın!

Faber-Castell, yaratıcılığını herkesle paylaşmak isteyenler için Instagram hesabı üzerinden bir yarışma başlattı. 

Yapmanız gereken, Metalik Markörler ile tasarladığınız yılbaşı süslemelerinizin fotoğrafını ya da instagram üzerinden Metalik Markör GIF'lerini kullanarak tasarladığınız süslemenin fotoğrafını #IşıltıKat ve @faber_castelltr'i etiketleyerek hikayenizde paylaşmak. 

Faber-Castell Metalik Markör 6’lı set kazanan 10 kişi Faber-Castell Türkiye Instagram sayfasında açıklanacak.