Magazin
Giriş Tarihi : 07-05-2021 20:08   Güncelleme : 07-05-2021 20:08

Ünlü sanatçılardan Hıdırellez klibi

Ünlü sanatçılar Candan Erçetin, Fehmiye Çelik ve Havva Karakaş, Lüleburgaz Belediyesi’nin gerçekleştirdiği hıdırellez klibinde biraraya geldi. Sevilen sanatçılar baharın müjdeleyen hıdırellez birbirinden güzel şarkılarla seslendirdi. 

Ünlü sanatçılardan Hıdırellez klibi

Lüleburgaz Belediyesi korona virüs salgını nedeniyle tam kapanmanın uygulandığı hıdırıllezi sosyal medya hesaplarından yayınladığı unutulmaz bir kliple kutladı. Bu kapsamda ünlü ve sevilen sanatçılar Candan Erçetin, Fehmiye Çelik ve Havva Karakaş çevrim içi platformlar üzerinden biraraya gelerek birbirinden neşeli şarkıları seslendirerek hıdırellezi kutladı. Yaklaşık 14 dakikalık video Lüleburgaz Belediyesi’nin Youtube, Facebook, İnstagram, Twitter ve Telegram hesaplarından paylaşıldı. Video kısa sürede çok kişi tarafından beğenildi. 

 

“Tüm dilekleriniz gerçek olsun”

 

Vatandaşların salgın tedbirleri kapsamında eve kapandığı bugünlerde bir nebze olsun hayatlara neşe katmak için çekilen video belediyenin hesaplarından “İçimizi ısıtan güneşin enerjisi, içimize çektiğimiz baharın kokusu yarınlar için umudumuz olsun” şeklinde paylaşıldı. 

 

Hummalı çalışma

 

Lüleburgaz Belediyesi’nin öncülüğünde gerçekleşen çekimlerde yer alanlar ise şöyle;

Candan Erçetin, Fehmiye Çelik, Havva Karakaş. 

Müzik yönetmeni: Murat Tırnak. 

Lüleburgaz Belediyesi Kadın Davul Ritim Grubu: Reşide Candan İsmet Altay Süpürgeci Elif Toköz Esra Veziroğlu Burçin Altay Adnan Baltan (Klarnet) Memiş Demirkıran (Darbuka) 

E. Gitar: Tolga Özoltu 

Bas Gitar/Piyano: Cenker Sarp 

Trompetler: Umur Meriç Öztürk 

Klarnet: Ramazan Gümüş 

Saksafon: Samet Kocamemiş 

Keyboard: Ahmet Cem Sain 

Darbuka/Tef: Eray Yaldız 

Asma Davul: Şerif Kum 

Bendir: Macit Yenice 

Mix-Mastering: Ahmet Cem Sain 

Video Edit: Deniz Pamuk