Güncel
Giriş Tarihi : 24-05-2021 16:31   Güncelleme : 24-05-2021 16:31

İktisatevim Sistemine Güvenebilir Miyim?

İnsanları kendi bütçesine uyan şartlarda ev sahibi yapan toplumsal dayanışma sistemi İktisatEvim faizsiz, kredisiz ve hiç peşinat ödemeden insanların hayalleri ulaşmasına yardımcı olur.

İktisatevim Sistemine Güvenebilir Miyim?

Faaliyete başladığı günden bu yana 300 binin üzerinde ailenin hayallerine kavuşmasını sağlayan ve birikim hedeflerinin ulaştıran İktisatEvim kurumsal yapısı tüm katılımcılarını gayrimenkul teminatı ile güvence altına alır.

Sektörün Güven Kaynağı

Alanında uzman ve deneyimli yöneticilerinin yanı sıra profesyonel ekip sayesinde sektörün güven kaynağı haline gelen dayanışma sistemi çözümleri karşılıklı güven ilişkisi içerisinde yürütülür. İktisatEvim kırmızı koltukları katılımcılara samimi bir ev ortamı oluştururken ihtiyaçlarına yönelik planlarını oluşturulması için de gerekli olan fırsatları tanır. Şu zamana kadar binlerce farklı projeye imza atan sistem toplumun içerisinde her kesime ve her gelir grubuna eşit mesafede. Sıcacık bir aile ortamını oluşturan kuruluş katılımcılarına kendi belirlediği şartlar altında yatırım yapma olanağı tanıyor.

İhtiyaçlara Çözüm Olmayı Hedefliyor

Yenilikçi çözüm alternatifleri ile kitlelere ev ve araç sahibi olma şansı sunan firma faizsiz kredisiz ödeme planları ile ihtiyaçlara çözüm olmayı hedefliyor. Mevcut temel hizmet paketlerinin dışında çok sık aralıklarla yeni kampanyalar ve alternatif önerileri ile Türk toplumunun karşısına çıkan İktisatEvim bu sayede insanların bütçelerine uyarak satın alma çözümlerinin canlı kalmasını da sağlıyor. Çözümler dünyasına adım attıktan sonra sistemden bir daha kesinlikle ayrılmayı düşünmeyen katılımcılar, İktisatEvim tarafından sunulan çözüm alternatifleri ile yeni yeni yatırımlar yapabiliyor. Ancak şartlar gereği ayrılmak durumunda kalındığında iktisat bedeli hariç ödenen tüm taksit ve değerlerini katılımcı kesintisiz şekilde iade alabiliyor.

Her Zaman Yenilikçi

İktisatEvim ödeme güçlüğü çeken bireylerin ya da ailelerinin sıkıntılı olduğu bu süreçte hayallerinden vazgeçmemeleri adına elinden gelen tüm desteği sağlıyor. Katılımcılara en uygun çözüm alternatifleri sunarak yanlarında olmaya devam ediyor. Türk toplumunun değerlerini varoluş felsefesi ile birleştiren İktisatEvim iş dünyasındaki misyonunu gereğini yerine getirerek hem yeni hem de yüksek ticari değerler inşa etmeye devam ediyor. Toplum hassasiyetlerini her zaman dikkate alan İktisatEvim ekonomik faaliyetlerini de bu yönde yürütüyor. Toplum hassasiyetlerine uyan ve her zaman yenilikçi çözümler geliştiren İktisatEvim insanların faiz ödemeden, peşinat yükü altına girmeden ve krediler altında ezilmeden ev, işyeri, araç ya da arsa sahibi olmalarını sağlıyor.

İktisatevim Varoluş Değerleri

Birlikte başarmayı ve birlikte kazanmayı ilke edinen İktisatEvim varoluş değerleri olan;

 • Şeffaflık
 • Dürüstlük
 • Bilgi
 • Güvenilirlik
 • Adalet
 • İnsana ve doğaya saygı
 • Sürdürülebilirlik
 • İştirakçi odaklı anlayış
 • Proaktivite
 • Verimlilik
 • Etiklik
 • Vizyoner kimliğe sahip bir şekilde faaliyetini yürütüyor.

Gerek gayrimenkul gerekse araç sahibi olmak isteyen birey ve ailelerin tercih ettiği sistem ile iktisatlı iştirak modelleri ve İktisatEvim avantajlarından herkes kolaylıkla yararlanabilir. Taksit dondurma, peşinat ödememe gibi farklılıkları sayesinde güvenin adresi olmaya devam ediyor.