Güncel
Giriş Tarihi : 24-05-2021 16:35   Güncelleme : 24-05-2021 16:35

Birarabam Olsun, Birevim Birarabam

Çok genç yaşlarda hayat ve aile ile ilgili hayaller kurarız. Bu hayaller yaşamımızın sürekliliğini sağlayan güzel parçalardır. Birevim olsun isteriz. Birarabam olsun isteriz.

Birarabam Olsun, Birevim Birarabam

Bu bazen bizi strese sokar. Uzun yıllar çalışıp hayallerine ulaşamayan insanlar tanıyoruz. Koşullar hayallerini gerçekleştirmeye engel olmuştur. Biz bu olumsuz örnekler önümüzdeyken hayallerimizi nasıl gerçeğe dönüştürebiliriz? Koşullar değişti mi? Artık bilişim çağındayız. Kara kara düşünmek bizi başarıya ulaştırmaz. Bu hayallerimizi gerçekleştirecek çok güzel kampanyalar var. Mesela Birarabam’da hiç faiz ödemeden taksitli bir araba sahibi olabiliriz. Hayal ettiğimiz arabaya Birarabamile ulaşabiliriz.

Birarabam Kampanyaları Nelerdir?

Her Aile, her birey Birarabam olsun ister. Rengi, modeli, tarzı değişebilir. Ama Birarabam olsun ister. Bu hayalimizi Birevim araba kampanyalarıyla gerçekleştirebiliriz. Peki,Birarabam kampanyaları nelerdir?

Birarabam’da Faizsiz Araba Alma İmkânı

Eğer kredi ile arabaalmak istersek faizler belimizi büküyor. Bizleri umutsuz bir borç ödeme sürecine sürüklüyor. Uygun fiyata alabileceğimiz arabayı çok daha pahalıya almış oluyoruz. Olası araba değiştirme seçeneklerimiz de bizi çok fazla zarara sokuyor. 

Birarabam’da faizsiz 66 ay taksitle araba sahibi olabiliyoruz. Sıfır ya da 2.el arabalarda bu değişmiyor.

Birarabam’ da Peşinatsız Araba Alma İmkânı

Birikim yapmak hiçte kolay olmuyor. İstediğimiz arabanın peşin ödemesini biriktirene kadar istediğimiz arabanın alım imkânları değişiyor. Ya da istediğimiz araba satılmış ve elimizden kaçmış oluyor.

Birarabam’da Birikmiş paramız yok ise hiç peşinat ödemeden aynı şartlarda faizsiz 66 ay taksitle araba sahibi olabiliyoruz. Şunu da unutmamak gerekiyor. Peşin ödeme yapabildiğimiz de tasarruf programlarına dâhil olup daha avantajlı duruma gelme imkânına sahip olabiliyoruz. Ama peşinat ödemeden de araba sahibi olmak Birarabam’da mümkündür.

Birarabam’ da Araba Almanın Avantajları Nelerdir?

. Birarabam’da faizsiz araba alma imkânı var.

. Birarabam’da peşinatsız araba alma imkânı var.

. Birarabam’da 455tl den başlayarak uygun miktarda taksitlendirme ile araba almaimkânı var.

. Birarabam’da tasarruf programına dâhil olan kişiler taksitlerini kendileri belirleyebiliyor. Bu taksitlendirmeler peşinatlı ya da peşinatsız. Fakat peşinatlı tasarruf programına dâhil olmak daha avantajlı koşullarda araba sahibi olabilme imkânı var.

İşte görüyorsunuz Birarabam’da gelir düzeyi ne olursa olsun hayalini kurduğu arabaya, çok avantajlı koşullarda sahip olabiliyor. Bize düşen sadece Birarabam yetkilileri ile iletişime geçmektir.