Güncel
Giriş Tarihi : 27-05-2021 22:28   Güncelleme : 27-05-2021 22:28

Tasarrufla Ev Çalışma Bedeli nedir?

Tasarrufla Ev Çalışma Bedeli nedir?

Tasarrufla Ev hayal ettiğiniz ev, arsa, iş yeri ve araba sahibi olma imkanlarını sunarken, bankaların uyguladığı politikaları uygulamamaktadır. Öncelikle alt, orta ve yüksek gelirli ailelerin kolay bir şekilde ev ve araba sahibi olması için özel ödeme planları hazırlar. Vade farkı, dosya masrafı ve faiz oranlarına yer vermez.

Tasarruf Evim Ödeme Yöntemleri

Alacağınız ikinci el ve sıfır ev konut seçenekleri üzerinden taksitlendirme yöntemleri seçilmektedir. Ek maliyet ya da ara ödeme gibi zorunluluklara maruz kalmadan kısa zamanda ev alabilmeniz için kolay ve hızlı ödeme planları hazırlanmasına dikkat edilmektedir. 120 ay taksit seçenekleri vererek, alacağınız ev ya da araba üzerinden tasarruf politikanızı da siz belirlersiniz. Bu ödeme yöntemler, sıra tespitli, serbest ödeme ve konut endeks değeri üzerinden değişiklik göstermektedir.

  • Faiz ödemeden ev sahibi olursunuz.

  • Vade farkı ya da gecikme faizi ödemezsiniz.

  • Peşinat ödeme zorunluluğu yoktur.

  • Sürpriz ödemeler ve ek masraflarla beklenmedik maliyetler çıkarılmaz.

  • Size söz verildiği gibi sadece taksitlerinizi ödersiniz.

Çalışma Bedeli Ödemek Zorunlu Mudur?

Tasarrufla ev, ödeme planlarında danışmanlar üzerinden sadece çalıma bedeli almaktadır. Bu konut kredisi kadar yüksek ödemeleri değil, cüzi miktarda kısıtlı ve tek seferlik bir ödemeyi kapsamaktadır. Alacağınız konut üzerinden % 6,9 ve % 12,9 arasında bir ödeme çıkacaktır.

Evin ya da arabanın değeri üzerinden hesaplanmakta olan çalışma bedelini bir daha sizden istemez, ilk taksitle birlikte alınarak daha sonra ek masraflar karşınıza çıkmaz. Hem faizsiz, hem de peşinatsız olan bu ödeme planlarında taksitlerinizi kendinize göre belirler, sadece çalışma bedelini bir sefere mahsus olmak üzere ödersiniz. Hayalinizdeki anahtarı da noter eşliğinde teslim alırsınız.

Peşinatsız Ve Kredisiz Anahtar Teslimi

Tasarruf ev ile merak ettiğiniz bütün sorunlarınıza cevap bulabilir, dilerseniz müşteri hizmetleri üzerinden de detaylı bilgi edinebilirsiniz.  Türkiye’de herkesi ev ve araba sahibi olmasını sağlayacak olan bu ödeme yöntemlerinde size özel aylık taksitlendirme imkanları sunulur. Ev alırken noter huzurunda senet işlemleri yapılırken, aynı işlem araba alırken de gerçekleşecektir. Peşinat ödemeden ve kredi çekme zorunluluğu olmadan direkt taksitlere başlayabilirsiniz. Cüzi bir miktar çalışma bedeli öder, tek seferlik olan bu işlemden sonra başka ek masraf ödemezsiniz.

Tasarruf Ev Hayallerinize Bir Form Uzaklıkta!

Ek masrafsız, faizsiz ve kredisiz alabileceğiniz ev ve araba seçenekleri dilerseniz ikinci el dilerseniz sıfır seçenekler üzerinden sunulmaktadır. Taksitle kira öder gibi ev alabileceğiniz gibi senetle de araba alma imkanı sağlanır. Tasarruflu ev hayallerinize bir form uzaklıkta olarak, sadece başvuru işlemlerini yapmanız yeterli olacaktır.

Başvuru evresinde danışmanlarla birlikte sıra tespitli, konut endeksli ve serbest ödeme yöntemleri üzerinden dilediğiniz modeli seçebilir hayallinizdeki eve kavuşabilirsiniz.