Hisse Önerileri

Hitit Bilgisayar Halka Arz Hisse Fiyatı Ne Kadar? Talepler Ne Zaman? 

17 Şubat 2022 tarihinde Hitit bilgisayar halka arz başvuru sonucu Sermaye Piyasası Kurulu tarafından açıklandı. Hitit Bilgisayar ile iki farklı şirketin daha halka arzını onaylayan Sermaye Piyasası Kurulu, böylece 2022 yılında da halka arz sürecinin oldukça aktif olacağını gösterdi.

Başvurunun onaylanması ile birlikte gözlerin çevrildiği Hitit Bilgisayar’da pek çok farklı soru işareti bulunuyor. Hitit Bilgisayar halka arz hisse fiyatı ne kadar olacak? Hitit Bilgisayar talepleri ne zaman toplanmaya başlayacak? Halka arzda hangi aracı kurumlar olacak?

Hitit Bilgisayar Halka Arz Hisse Fiyatı Belli Oldu

Sermaye Piyasası Kurulu’nun raporu ile birlikte Hitit Bilgisayar’ın halka arz sürecinde ne kadarlık bir hisse fiyatı ile işlem göreceği belirlendi. Şirketin hisse başına 11.50 lira ile 12.50 lira fiyat aralığında halka arz gerçekleştireceği duyuruldu. Sermaye Piyasası Kurulu raporunda Hitit Bilgisayar ile birlikte halka arz başvurusu onaylanan diğer şirketler ise Koleksiyon Mobilya ve Investco Holding oldu.

Hitit Bilgisayar Halka Arz Ne Zaman?

Hitit Bilgisayar halka arzının ne zaman başlayacağı henüz resmi olarak açıklanmadı. Önümüzdeki günlerde halka arz süreci ile ilgili aracı kurumların belirlenmesi ve ardından resmi duyurunun yapılması bekleniyor.

Başa dön tuşu