Halka Arz

Hitit Bilgisayar Halka Arz İçin Yarın Talep Toplayacak 

Hitit bilgisayar halka arzında talep toplama 23 Şubat tarihi itibariyle başlayacak. Yarın başlayacak talep toplama işlemlerinde son tarih ise 25 Şubat 2022. Halka arz fiyatı ise 11.50 ve 12.50 lira olarak belirlendi.

Sermaye artırımı ve ortak satışı yolu ile halka arz edecek olan şirketin sermaye artırımı 27.500.000 TL olarak açıklandı. 7.692.308 TL ortak satışı ile yapılacak halka arz süreci toplam 35.192.308 TL üzerinden gerçekleştirilecek. Oransal dağıtım ve en iyi gayret aracılığı ile yapılacak olan halka arz sonrası Hitit Bilgisayar HTTBT kodu ile borsada işlem görmeye başlayacak.

Hitit Bilgisayar Halka Arz İzahnamesi Yayınlandı!

Hitit Bilgisayar Halka Arz Öncesi Ortaklık Yapısı

Hitit Bilgisayar Ortaklik
Hitit Bilgisayar Halka arz öncesi ortaklık yapısı

Hitit Bilgisayar Hakkında

1994 yılında kurulan ve şu anda 270 çalışan ile hizmet veren Hitit bilgisayar havacılık ve seyahat endüstrisinde Crane markalı en güçlü yazılımcılar arasında bulunuyor.

Hitit Bilgisayar 2 2022 yılında halka arz edilmesi ile birlikte gücünü arttırmayı hedefleyen Hitit bilgisayar; yeni iş kolları geliştirmek, coğrafi büyüme ve bulut dönüşüm gibi farklı hedeflere sahip.

Hitit Bilgisayar 2 1

38 ülkeden 48 müşteriye hizmet veren ve farklı coğrafyalarda etkinliğini her geçen gün artıran Crane topluluğu, son yıllarda yükselen bir ivmeye sahip.

Hitit Bilgisayar 3

Nur Gökman’ın Kurucu ve CEO olarak yer aldığı şirketin üst düzey yönetim kadrosu da dikkat çekiyor.

Hitit Bilgisayar 4

Başa dön tuşu