Halka Arz

İmaş Makina Halka Arzına Hangi Bankalar Katıldı?

20-21-22 Nisan tarihlerinde 3 iş günü boyunca talep toplayacak olan İmaş Makina halka arzına katılım sağlanabilecek banka ve aracı kurumları sizler için derledik.

İmaş Makina Halka Arzı Konsorsiyum Lideri

Bireysel yatırımcıya EŞİT, kurumsal yatırımcılara ORANSAL halka arz edilecek olan İmaş Makina halka arzı konsorsiyum lideri A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş. oldu.

İmaş Makina Halka Arzında Hangi Bankalar Var?

Tamamı eşit olmayan arzlara bazı banka ve aracı kurumların katılmaması alışılagelmiş bir durumdu ancak bireysele eşit dağıtım şekliyle arz edilecek olan İmaş Makina halka arzı için 30 banka ve aracı kurumun talep toplamaya katıldığını görüyoruz. İşte onaylı izahnamede yer alan o liste :

  • A1 Capital, Acar Menkul Kıymetler, Ahlatçı Yatırım, Alan Yatırım, Alnus Yatırım, Alternatif Yatırım, Bizim Menkul Değerler, Deniz Yatırım, Dinamik Menkul Değerler, Garanti Yatırım, Gedik Yatırım, Halk Yatırım, ICBC Turkey Yatırım, İnfo Yatırım, ING Yatırım, İntegral Yatırım, Investaz Yatırım, Işık Yatırım, Marbaş Yatırım, Meksa Yatırım, Osmanlı Yatırım, Oyak Yatırım, PhillipCapital, QNB Finans Yatırım, Tacirler Yatırım, Tera Yatırım, Ünlü Yatırım, Vakıf Yatırım, Yatırım Finansman, Ziraat Yatırım

imas makina banka ve araci kurumlar

İmaş Makina Hakkında

İttifak Holding bünyesinde 1989 yılında yüksek kalite ve teknoloji ile makine ve ekipman üretmek üzere kurulan İmaş Makina, tahıl değirmenciliğinde Milleral, yem fabrikalarında Viteral, şeritli testere sektöründe Cuteral, çelik yapı sektöründe Steral ve satış sonrası hizmetlerde ise ProSupport markalarıyla faaliyet göstermekte, profesyonel idari ve teknik kadrolarıyla bu sektörlere değer katmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana dünyada 100’den fazla ülkede anahtar teslimi un ve yem fabrikası kuran ve binlerce testere tezgahı üreten şirketimiz, “önce güven” ilkesiyle müşterilerine hizmet vermekte, yüksek kalite anlayışı ve hızlı satış sonrası hizmetiyle iş ortaklarının memnuniyetini ön planda tutmaktadır. (Bilgiler İmaş Makina resmi sitesinden alınmıştır.)

@Halka Arz Analiz Telegram Takip Et

@Halka Arz Analiz Twitter Takip Et

Başa dön tuşu