Ekonomi

ING Mobil’den Müşteri Olanlara Çılgın Faiz Oranı! ING Hoş Geldin Faiz Kampanyası

Türkiye bankacılık sektöründe adından sık sık söz ettiren ING, her geçen gün daha fazla sayıda müşteri kazanıyor. ING resmi web sitesi üzerinden yeni bir kampanya duyurusu yaparak yeni müşterilerine kaçırılmayacak fırsatlar sundu. Birikimlerini TL mevduat hesabında değerlendirmek isteyenler ING e-Turuncu Hesabı tercih ettiklerinde yüzde 20 hoş geldin faizi ile hemen kazanmaya başlıyor. ING bankasının başlattığı bu kampanya vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

ING Mobil Başvuru Nasıl Yapılır?

iing mobil basvuru nasil yapilir

ING e-Turuncu Hesap açabilmek için bankanın mobil bankacılık hizmetini kullanarak hesap açılışı yapılması gerekiyor. ING resmi web sitesi üzerinde yer alan kampanya detaylarına göre ING Mobil üzerinden görüntülü konuşmayı tamamlayarak ilk kez ING müşterisi olanlara yüzde 20 faiz oranıyla birikimlerini değerlendirme fırsatı sunuluyor. ING e-Turuncu Hesap yüzde 20 hoş geldin faizinden yararlanabilmek için ING mobil başvurusu kolaylıkla yapılabiliyor.

Henüz ING’li olmayanlar ING mobil uygulama üzerinden e-Turuncu Hesap başvurusu yapabiliyor. Daha sonra ING mobil üzerinden müşteri temsilcisi ile görüntülü görüşme yapılıyor. Bu görüşme sonucunda ING e-Turuncu Hesap açılışı gerçekleşiyor. ING hesap açılışından sonra yüzde 20 güncel hoş geldin faizi ile birlikte müşteriler birikimlerine hemen değer kazandırmaya başlayabiliyor.

ING e-Turuncu Hesap Avantajları

Türkiye’nin en çok tercih edilen özel bankalarından ING yine adından sık sık söz ettirmeye devam ediyor. Özellikle TL mevduat hesabına özel yüksek faiz oranları sunan bankanın yeni kampanyası da müşterilerden büyük ilgi gördü. İlk defa ING müşterisi olanların yararlanabileceği bu kampanya kapsamında e-Turuncu Hesap açılışı yapanlara özel yüzde 20 faiz oranı sunuluyor. İlk kez ING müşterisi olup da e-Turuncu Hesap açılışını banka şubesinden veya kurye ile yapanlara yüzde 20 güncel hoş geldin faizinden yararlanma hakkı sunulmuyor. Bu nedenle yüksek faiz avantajından faydalanabilmek için ING mobil uygulama üzerinden başvuru yapmaya dikkat edilmesi gerekiyor.

Başa dön tuşu